Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Austintown zdobywa tytuł: drużyna softballowa 10U wygrywa z Polską, zdobywając pierwszy tytuł stanowy od 1980 r. | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie przesłane do drużyny softballu 10U z Austintown Little League po zdobyciu pierwszego tytułu stanowego od 1980 roku. Członkowie zespołu to Annabelle Michaels, Gianna Hobbs, Mila Hamley, Ava Fisher, Bella Matern, Gracie Fonda, Marisa Boulder, Peyton Severn, Kendra Lake , Julia Jordan, Addison Widethal i Ava Banamarzuk.

Softball Austintown Little League 10U był bliski przejścia do historii w zeszłym roku.

Drużyna odniosła zaledwie dwa zwycięstwa od zdobycia pierwszego mistrzostwa Małej Ligi w Austin Town od 1980 roku, ale ostatecznie spadła do ostatecznego mistrza stanu Tallmadge o jedną rundę w półfinale.

„Byliśmy tam z (Tallmadge) w zeszłym roku i mieli kilka rzeczy podskakujących na ich drodze i wygrali” – powiedział Matt Hamley, główny trener Austintown 10U.

Jednak ta strata dostarczyła energii i motywacji dla Austintown w tym roku i chociaż może to potrwać rok dłużej, niż się spodziewał, drużynie wciąż udało się przejść do historii – wygrywając w środę trudny tytuł Ohio 10U, pokonując Polskę. 14-2 w meczu o mistrzostwo.

„Wszystko zaczęło się w zeszłym roku – włożyliśmy dużo czasu i pracy, mamy świetnych graczy w softball” – powiedział Hamley. „Ścigaliśmy się w zeszłym roku i nie wykonaliśmy zadania – w tym roku wróciliśmy, aby się zemścić i byliśmy gotowi, aby wykonać zadanie. Są najlepszą drużyną w Ohio i mają ten tytuł, aby pokazać wszystkim na zawsze ”.

Wiele się zmieniło od ostatniego tytułu Austintown w 1980 roku.

W tym czasie Austin Town zatrudniało Little League North i Little League South. Według prezesa małej ligi Austin Towns, Buzza Balkovicha, drużyna Austin Town Little League South, która zdobyła tytuł, była trenowana przez Doris Gigi i składała się z takich graczy, jak Jodi Gigi Richardson i Anna Marie Nittoli.

– Minęło dużo czasu – powiedział Hamley. „Jestem bardzo dumny z dziewczyn i wspaniale, że mogły się tam dostać i przywieźć do domu swój pierwszy tytuł stanowy od kilku dekad. To niesamowite doświadczenie. „

READ  Indie pokonały Kanadę 13-1 w hokejowych mistrzostwach świata juniorów | wiadomości sportowe

Austintown rozpoczął swoją serię mistrzostw od zwycięstwa 15-0 nad Ashtabulą w sobotę, zanim w poniedziałek wygrał 5-4 z Polską. Polska następnie wyszła z drabinki przegranych i dostała szansę na ponowne zmierzenie się z Austin Town w środowy wieczór.

W grze tytułowej Austin Town dominowało od samego początku, zdobywając 10 przejazdów w pierwszych trzech rundach, w tym siedem w trzeciej. Austintown dodało cztery kolejne przejazdy na szczycie piątej rundy, aby przypieczętować zwycięstwo.

Annabel Mikesell, Ava Fisher i Bella Mattern zdobyły dwa hity dla Austintown, jednocześnie zbierając w siedmiu RBI.

„Annabelle jest naszym głównym hitterem i jest bardzo twardą zawodniczką – wykonuje dla nas wszelkiego rodzaju gry i jest w bazie” – powiedział Hamley. „(Mattern) miała dla nas dwa wielkie hity w tym tygodniu, a potem Ava Fischer miała duży hit, aby zremisować mecz w poniedziałek i myślę, że wygrała również tego wieczoru.”

Milla Hamley, córka Matta, poprowadziła tor w Austintown, wykonując wszystkie pięć rund, rezygnując z dwóch rund po trzy i trafiając 12. Milla i Gracie Founda dodały trafienie dla Austintown.

„Ona (Mila) przez cały rok wykonywała niesamowitą pracę” – powiedział Matt. „Kiedy dziewczyny wprowadzają piłkę do gry (przeciwko niej), nasza obrona gra. W tym sezonie radziła sobie również dobrze na desce, tak bardzo z niej dumna.”

„Wszystkie dziewczyny przyczyniły się w ten czy inny sposób jako zawodniczki lub na boisku, więc naprawdę mamy szczęście, że mamy bardzo silną drużynę od góry do dołu”.

Będąc w jednej z młodszych grup wiekowych, nie ma mistrzostw regionalnych, więc ten tytuł stanowy oznacza koniec sezonu Austintown. Ale to nie powstrzymało Matta od czekania na następny sezon, kiedy duża część zespołu przejdzie do grupy wiekowej 12U.

Obserwowanie, jak zespół 12U Boardmana zdobywa tytuł stanowy i wygrywa kilka meczów w regionalnym turnieju, dostarczył nowej motywacji dla członków zespołu Austintown.

READ  Edward Paul Kovac 1929-2021 | Wiadomości, sport, praca

„Graliśmy w Boardman w zeszłym roku w naszych mistrzostwach okręgowych i są bardzo twardą drużyną” – powiedział Matt. „Mam nadzieję, że awansują do World Series Little League, ale to zdecydowanie nadaje ton i rozpala ogień pod nami i mam nadzieję, że to będziemy my w przyszłym roku. Jestem pewien, że będziemy musieli zmierzyć się z nimi w przyszłym roku, a on przygotowuje się do bardzo trudnej rywalizacji w przyszłości.”

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej