Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Atrakcje w Wilmington NC 3-6 listopada 2022 r.

Sezon festiwalowy w południowo-wschodniej Karolinie Północnej osiąga szczyt w ten weekend, z głównymi festiwalami w Ogden, Castle Heine, Hampstead i Corey Beach.

Poza tym jest kilka świetnych koncertów, kilka naprawdę świetnych występów artystycznych, dwudniowa trasa koncertowa na Broadwayu i objazdowa produkcja, która wykonuje jeden z najsłynniejszych baletów w historii. Nie wspominając o dwóch koncertach światowej klasy zespołów kameralnych.

Jeśli szukasz wydarzeń specyficznych dla hrabstwa Brunswick, przygotowujemy dla nich osobny raport. Jeśli szukasz okolicy Wilmington, mamy dla Ciebie ochronę!

Więcej: Wydarzenia strefoweWystąpienie autora bestsellera New York Timesa podkreśla te wydarzenia w Brunszwiku

Czwartek

Shana Tucker

W Muzeum Sztuki CameronWiolonczelistka z Północnej Karoliny znana jest z łączenia jazzu, muzyki klasycznej, R&B, folku, popu i innych w gatunek muzyczny, który nazywa kameralnym soulem. Często nawiązuje do popularnych piosenek („Fast Car” Tracy Chapman, „What Love Got to Do It” Tracy Chapman), ale ma też ekscytujące i odkrywcze pochodzenie.

19:00 3 listopada, cena 35 USD, 55 USD.

Każdy weekend

festiwal latynoski

W Ogden ParkOkreślany jako największe wydarzenie latynoskie w Północnej Karolinie, festiwal ten rozpoczął się w Long Leaf Park w Wilmington pod koniec lat 90. i od tego czasu odbywa się ponad rok, rozwijając się wraz z latynoską społecznością regionu. 21. doroczne obchody Festiwalu Łacińskiego powracają w tym roku do Ogden Park w Wilmington po raz pierwszy od pandemii. Najważniejsze to szeroki wybór potraw z krajów Ameryki Łacińskiej, muzyka i taniec latynoski oraz mnóstwo zabawy dla dzieci. Założycielka Lucy Vasquez otrzymała nagrodę StarNews Lifetime Achievement Award w 2021 roku.

11:00 bramy, 5-6 listopada. Szczegóły na stronie festiwalu na Facebooku.

NC Spot Festiwal

Smażone miejsce zostało świeżo ułożone i gotowe do zapakowania dla setek odwiedzających podczas NC Spot Festival 2017.

Hampstead: Ten festiwal smażonych ryb (miejsce to lokalny przysmak, dla wszystkich przybyszów), muzyka na żywo, królowe królowych i nie tylko, na jego pierwsze święto od 2019 roku. Będą sprzedawcy, piwo i wino oraz zabawa dla dzieci obszar też, ale główną atrakcją tutaj będzie smażone na miejscu dania pełne psów i sałatki coleslaw, posiłek, który jest spożywany w południowo-wschodniej Karolinie Północnej od dziesięcioleci.

READ  Buffalo Bayou Partnership Regatta, Polskie Dożynki to najlepszy wybór na rodzinną zabawę

Festiwal trwa od 5 do 6 listopada. Szczegóły na TheNCSpotFestival.com.

Festiwal Latawców Cape Fear

Cape Fear Kite Festival w stanowej dzielnicy rekreacyjnej Fort Fisher w 2019 roku.

Stanowy obszar rekreacyjny Fort FisherTen wysoki festiwal przyciąga dziesiątki latawców z całego świata, aby uczcić koniec sezonu latawców. Widok powietrza wypełnionego tymi wszystkimi kolorowymi latawcami, z których wiele ma kształt zwierząt, to naprawdę niesamowity widok.

10:00-16:00 od 5 do 6 listopada. Szczegóły na CapeFearKiteFestival.org.

Anastazja

W CFCC Wilson Center: Trasa muzyczna z Broadwayu podczas upadku Imperium Rosyjskiego dociera do Wilmington. Spektakl, który był emitowany na Broadwayu od 2017 do 2019 roku, zawiera muzykę Stephena Flaherty’ego („Ragtime”), książkę Terrence’a McNally’ego („Love! Valor! Compassion!”) ​​i teksty Lynne Ahrens („Seussical”).

19:30, 4-5 listopada i 14:00 Bilety zaczynają się od 25 dolarów. 910-362-7999.

„Czas Armagedonu”

W kinach na całym świecie: aktor z Wilmington, Banks Repetta, występuje w tym ważnym filmie, opowiadającym o dojrzewaniu przez pisarza i reżysera Jamesa Graya („Ad Astra”). 14-letni Banks gra 11-letniego Paula Grafa, białego żydowskiego dzieciaka, którego przyjaźń z czarnym kolegą z klasy prowadzi go do poznania prawdziwych faktów na temat nierówności. Ze zdobywcami Oscara Anthonym Hopkinsem (jako dziadek Paula) i Anne Hathaway (jako jego matka).

Więcej: film o WilmingtonieNastoletni aktor Wilmington występuje w głośnym filmie, który w ten weekend pojawi się w kinach

Caitlin kucharz

W pokoju komediowym Dead CrowMuzyczna komedia Caitlin Cook powraca do Wilmington po raz drugi w tym roku, po występie w styczniu w Dead Crow, kiedy Odtworzyłam piosenkę o prawdziwych różnicach w graffiti między męskimi i damskimi łazienkami. Grała wszędzie, gdzie tylko możesz sobie wyobrazić i ma na swoim koncie trzy bardzo zabawne albumy komediowe.

19:00 i 21:30 4-5 listopada. 18 i 28 dolarów.

Piątek

’Jezioro łabędzie’

Seria światowych baletów "jezioro łabędzie" Do UNCW 4 listopada.

W Kenan Hall w UNCW: The Traveling World Ballet Series przedstawia w pełni progresywną produkcję najsłynniejszego baletu wszechczasów. Choreograf Nadieżda Kalinina reinterpretuje twórczość oryginalnego choreografa Mariusa Petipy, a skazana na zagładę historia miłosna księcia i księżniczki prowadzi do kultowej partytury Piotra Czajkowskiego.

READ  Ulubiony film Wesa Andersona Stanleya Kubricka

7:30 wieczorem. 4 listopada. Aby uzyskać bilety lub informacje, zadzwoń 910-962-3500 lub Przejdź do UNCWarts.universitytickets.com.

WIĘCEJ: Sztuka WilmingtonTej jesieni kalendarz Wilmington Arts przenosi się na światowej klasy spektakle taneczne

„Breaking the Peace” Mike’a Wiley

W sali ThaliaAktor i scenarzysta Mike Wiley przywozi do Wilmington swój najnowszy solowy występ. Wiley, który przez lata występował w Wilmington kilkakrotnie, skomponował „sztuki pojedyncze”, często o charakterze historycznym, w których portretuje wiele postaci. Breach of Peace opiera się na prawdziwych historiach tak zwanych Freedom Riders, z których wielu to idealistyczni młodzi mężczyźni, którzy w 1961 roku udali się do Mississippi, aby lobbować za desegregacją autobusów. Napotkali gwałtowny opór ze strony białych, a niektórzy zostali zabici.

7:30 wieczorem. 4 listopada. Zadzwoń pod numer 910-632-2285, aby otrzymać bilety.

pochwały