Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Asystent sekretarza ds. polityczno-wojskowych Jessica Lewis podróżuje do Wielkiej Brytanii, Niemiec i Polski

Asystent sekretarza ds. polityczno-wojskowych Jessica Lewis odwiedzi Wielką Brytanię, Niemcy i Polskę w dniach 16-22 lipca 2022 r., aby spotkać się z sojusznikami USA w celu poprawy pomocy wojskowej i współpracy obronnej oraz handlu obronnością z Ukrainą. Bezpieczeństwo transatlantyckie i globalne.

W Wielkiej Brytanii w dniach 16-19 lipca asystent sekretarza Lewis weźmie udział w Międzynarodowych Targach Lotniczych w Farnborough, gdzie spotka się z wyższymi rangą urzędnikami cywilnymi i wojskowymi oraz będzie adwokatem amerykańskich producentów na jednym z największych na świecie pokazów związanych z obronnością i lotnictwem.

W Niemczech w dniach 19-20 lipca zastępca sekretarza Lewis spotka się z wyższymi rangą urzędnikami z dowództwa amerykańskiego dowództwa europejskiego (EUCOM) i amerykańskiego dowództwa afrykańskiego (AFRICOM) z siedzibą w Stuttgarcie, aby omówić dalsze amerykańskie i międzynarodowe wsparcie wojskowe dla Ukrainy oraz inne kwestie związane z bezpieczeństwem regionalnym i globalnym Wyzwania.

W Polsce w dniach 20-23 lipca asystent sekretarza Lewis przeprowadzi konsultacje z wyższymi rangą urzędnikami cywilnymi i wojskowymi w celu promowania pokoju i stabilności w regionie oraz pogłębiania współpracy w zakresie bezpieczeństwa.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Biurem Spraw Polityczno-Wojskowych, Biurem Kongresu i Spraw Publicznych pod adresem [email protected] i skontaktuj się z nami @Statedeptpm na Twitterze.

READ  Livestream Polska: Krakow Kings @ Bytkosk Archers, 1 maja, 16:00 CET (16:00, 10:00 i ET)