Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Assassin’s Creed Valhalla zmierza na Steama

Assassin’s Creed Valhalla zmierza na Steama

Popularna gra Assassin’s Creed Valhalla firmy Ubisoft zostanie wydana na platformie Steam, jak potwierdził dziś jej wydawca w rozmowie z Eurogamer.

Walhalla trafia na Steama 6 grudnia, wraz z innymi premierami Ubisoftu, takimi jak strategia budowania miasta Anno 1800 i darmowa gra sportowa 3 na 3 Roller Champions, również mają zostać uruchomione na platformie, choć data jest obecnie nieokreślona.

Potwierdzenie oznacza, że ​​Ubisoft jest najnowszym wydawcą, który powrócił na Steam po samodzielnym wyjściu – lub gdzie indziej, jak rywal Epic Games Store.

Być może przegapiłeś sekrety Assassin’s Creed Valhalla.

To był ruch Wskazywało na to kilka przeciekóww tym listy wersji Steam gier Assassin’s Creed Valhalla i Roller Champions zauważonych w kodzie programu uruchamiającego Connect firmy Ubisoft, a także późniejsza lista bazy danych Steam dla tego ostatniego.

„Nieustannie oceniamy, w jaki sposób możemy udostępnić nasze gry różnym odbiorcom, gdziekolwiek się znajdują, zapewniając jednocześnie stabilny ekosystem graczy za pośrednictwem Ubisoft Connect” – powiedział dziś Eurogamer rzecznik Ubisoft. „Assassin’s Creed Valhalla, Anno 1800 i Roller Champions należą do tytułów Ubisoftu, które trafią na Steam”.

Assassin’s Creed Valhalla została wydana na PC za pośrednictwem Ubisoft Connect i Epic Games Store w 2020 roku. Jest to jedna z niewielu gier z serii, która nie została jeszcze wydana na Steamie.

Teraz jest również czas na jego przybycie – ponieważ Ubisoft przygotowuje się do wydania ostatecznej popremierowej aktualizacji Valhalla.

Szóstego grudnia, Valhalla otrzyma darmowy epilog o nazwie The Final Chapter, co zakończyłoby ostatnie wiszące wątki fabularne gry. Ta łatka oznacza również koniec rotujących festiwali sezonowych w grze i nie dodaje trybu New Games Plus.

READ  Nintendo przedstawia kolejny tytuł na N64, który pojawi się wkrótce, aby zmienić dodatek online w Japonii