Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Assassin’s Creed pierwotnie trafił w kosmos

Żeńska wersja bohaterki w Assassin's Creed Valhalla stoi z dwoma toporami na środku pola bitwy.

obrazek: Ubisoft

Przez lata Ubisoft zbadał wiele okresów i lokalizacji dla Zabójca doktryny Franchising, od starożytnego Egiptu i Grecji po włoski renesans oraz rewolucje amerykańską i francuską. (Wciąż nie ma Dzikiego Zachodu ani Japonii.) Wizualizacja sci-fi dzisiejszych postaci za pomocą maszyny do ożywienia wspomnień Rodowy genetyka i tak dalej jest tym, co daje Lifeline franczyza, na dobre i na złe. Ale cofając się w czasie, kiedy pierwotnie planowano ją jako standardową trylogię z udziałem ówczesnego bohatera Desmonda Milesa w czasach współczesnych, serial mógł mieć znacznie dziwniejszą trajektorię.

W szczególności 2012 Assassin’s Creed III Skończysz z przejściem łańcucha w kosmos. Lars de Weldt, badacz teorii spiskowych i religii w kulturze mediów cyfrowych, niedawno opublikował swoje badania, które pochodziły z rozmów z kilkoma byłymikredo deweloperami w 2019 roku. Wywiad z projektantem gier i twórcą serii Patrice Désilets i AC3 De Wilde, dyrektor kreatywny, Alex Hutchinson, dowiedział się, że współczesna historia mogła w epicki sposób zakończyć wojnę między obecnymi wcieleniami asasynów a templariuszami.

De Wilde napisał, że Desmond zamierzał pokonać złą firmę Abstergo (prowadzoną przez templariuszy) „używając wiedzy i umiejętności wspólnych dla wszystkich jego poprzedników, w tym AC1 Altair i AC2 Ezio. A historia zagłady z 2012 roku stopniowo ewoluowała w gry, aby zobaczyć Desmonda i inną zabójczynię Lucy jako nowego Adama i Ewę (którzy pojawili się w AC2) na innej planecie. Kiedy De Wilde zapytał go, dokąd ich dwoje lecą, Deseltes ochoczo odpowiedział: „Boom! To wspaniały statek kosmiczny”. Wielu fanów wierzyło, że rasa prekursorów serii, Isu, byli kosmitami i podobno mieli statek kosmiczny, w którym mogli zniknąć dwoje ludzi.

Chociaż w końcu tak się nie stało – Désilets opuścił Ubisoft w 2010 roku przed wydaniem 2010 Bracia, Gra, w której zginęli Lucy i Desmond AC3 Aby zrobić miejsce dla obecnej bohaterki, Laili Hassan. Mogło to być jednak fatalne zakończenie serii. Jeśli franczyza będzie kontynuowana poza pierwotnym zakończeniem, będzie fajnie; Łatwo sobie wyobrazić, że Ubisoft pozostawia franczyzę na kilka lat w lodzie, zanim przywróci ją i odbierze z serii Humanity in Space.

Zmień utwory na AC3 To nie powstrzymało Ubisoftu i franczyzy od dziwaczności z franczyzą: ostatnie raty, takie jak Epicki i Walhalla Grali mocno z legendami swoich czasów. Serial prawdopodobnie powróci do wątku Adama i Ewy w późniejszych grach, a być może nawet ponownie odwiedzi plan międzygwiezdnej ucieczki.

[przez[przez[عبر[viaEurogamer]


Zastanawiasz się, dokąd poszedł nasz kanał RSS? Możesz Wybierz, co nowego tutaj.

READ  Przeglądarka Vivaldi ma teraz wbudowany czytnik poczty, kalendarza i RSS