Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

ASI ogłasza zwycięzców Promocji Prestiżowych Doradców 2022

Trevose, Pensylwania.A 3 sierpnia 2022 /PRNewswire/ – plik Instytut Specjalizacji Reklamy® (ASI) ogłosił nazwiska wyróżnionych o godz Nagrody Doradcy 2022Włącznie z Jim ShannonCEO S&S Activewear, trzeciego co do wielkości dostawcy artykułów promocyjnych w branży z ponad 1,5 miliarda dolarów W 2021 r. przychody z promocji w Ameryce Północnej jako Osoba Roku oraz John Lynchzałożycielka czołowej europejskiej projektantki wnętrz Lynka, tytułem Międzynarodowej Osobowości Roku.

ASI obsługuje sieć 25 000 dostawców, dystrybutorów i projektantów wnętrz w 23,2 miliarda dolarów Przemysł produktów promocyjnych. Laureaci nagrody Counselor wyróżnieni podczas ceremonii wręczenia nagród podczas 23. ASIbadania i rozwój coroczny Chicago Oferta handlowa.

„Nagrody ASI Consultant Awards honorują hart ducha, samodzielność i sukces branży produktów promocyjnych, co jest teraz bardziej widoczne niż kiedykolwiek w tegorocznym wyróżnieniu” – powiedział dyrektor generalny ASI. Timothy M. Andrews.

W ciągu ostatnich 18 miesięcy Shannon zorganizował duże przejęcia dawnych 40 największych dostawców, TSC Apparel i TSF Sportswear, a także zorganizował sprzedaż S&S firmie private equity. S&S jest również liderem na wielu kluczowych frontach, w tym na zrównoważonym rozwoju.

W 2021 r. Lynch sprzedał większościowy pakiet udziałów swojej polskiej firmie, uruchomił nową firmę druku na żądanie i opublikował powieść. Organizacja humanitarna uruchomiła również pomoc instytucjonalną dla: Ukraina (CAU), podczas transportu uchodźców ukraińskich do schronisk i domów obywateli polskich.

Magazyn ASI Counselor również ujawnił swój coroczny numer 40 najlepszych dystrybutorów A 40 najlepszych dostawców Kategorie Największe firmy w branży na podstawie przychodów promocyjnych 2021.

z 822 miliony dolarów W sprzedaży produktów promocyjnych w Ameryce Północnej HALO Branded Solutions pozostało dystrybutorem numer jeden drugi rok z rzędu. SanMar po raz kolejny z uznaniem znalazł się na szczycie listy dostawców 2,88 miliarda dolarów w sprzedaży.

Uhonorowany również:

Nagroda Dyrektora Technicznego Roku: Mike KnabeekCIO SanMar
Dystrybutor Przedsiębiorca Roku: Lisa Smithzałożyciel Republic Promos
Przedsiębiorca Zasobów Roku: Amin mój przyjacieluOdcisk założyciela
Dystrybutor Handlu Rodzinnego Roku: Specjalność Parkera
Dostawca Najlepsza firma rodzinna roku: Shelbyville Pencil Company / Shepenco
Dostojna kobieta: Debbie AbergelKelner kierownika strategii
Nagroda za całokształt twórczości: Fred OsinWspółzałożyciel Team Task Force i były wiceprezes ASI Canada
Nagroda Humanitarna Pace Cohena: Ben Grossmanwspółprzewodniczący Grossman Marketing Group i założyciel SwagCycle

Nagrody Counselor Awards są nominowane przez odpowiedników z branży i wybierane przez wewnętrzny panel. Odbiorcy są wymienieni w corocznym Counselor مجلة Stan przemysłu (SOI) walizka.

O ASI

Advertising Specialty Institute (ASI®; asicentral.com) obsługuje sieć 25 000 dostawców, dystrybutorów i projektantów wnętrz w 23,2 miliarda dolarów Przemysł produktów promocyjnych.

ŹRÓDŁO Instytut Reklamy

READ  Demokratyczne ideały i wartości wspólne dla Stanów Zjednoczonych i Polski