Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aruna Tanwar kwalifikuje się do Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio: pierwszy Indianin, który to zrobił | KreedOn-Sports Buzz

Aruna Tanwar kwalifikuje się na Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio: pierwszy w historii indyjski zawodnik taekwondo

Federacja Narodowa poinformowała w środę, że Aruna Tanwar zapewniła sobie bilet wstępu na Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio 2021. Została pierwszą indyjską kobietą taekwondo, która zakwalifikowała się do tego mega sportowego wydarzenia.

Szef indyjskiego taekwondo, Namdev Shergaonkar, powiedział, że Aruna otrzymała dziką kartę na podstawie jej „przeddoskonałych występów”.

Źródło obrazu: Indianexpress

„Aruna jest pierwszym sportowcem taekwondo z Indii, który zakwalifikował się do Igrzysk Paraolimpijskich. To otworzyło drzwi dla wszystkich aspirujących sportowców, zwłaszcza wszystkich kobiet, które chciałyby być na tym stanowisku” – powiedział Shirgaonkar w oświadczeniu.

Poland Open: Ravi Dahiya zdobywa srebro dla Indii

Indyjski zapaśnik Ravi Dahiya wywalczył w środę srebrny medal na Polish Open. Dahiyeh przegrał w finale z Uzbekistanem Golumjon Abdullaev, aby zdobyć złoty metal. Indyjski zapaśnik pokonał uzbeckiego zapaśnika w swojej pierwszej rundzie, ale nie zdołał utrzymać prowadzenia i musiał zdobyć srebrny medal.

Źródło obrazu: scroll.india

Ravi wykonał kilka strategicznych ataków na Abdullaha, ale uzbecki zapaśnik pozostał silny w swojej obronie. Po swojej porażce w pierwszej rundzie pokazał ogromną poprawę. Ravi nie miał innego planu, by ominąć silną obronę Abdullaha.

Wcześniej indyjski zapaśnik Dipak Punya wycofał się z rywalizacji w wadze 86 kg we wtorek z powodu kontuzji łokcia.

Anshu Malik (57 kg) i Vinesh Phogat (53 kg) wezmą udział w imprezie Ranking Series w piątek.

Jaka jest nowa innowacja Microsoftu w e-sporcie? Wszystko, co chcesz wiedzieć

Arkusze kalkulacyjne Excel nie są już tylko narzędziem, które zaimponuje przełożonym wykresami, dobrze zorganizowanymi danymi i obliczeniami.

Microsoft rozpoczął swoje pierwsze mistrzostwa świata w programie Excel 8 czerwca. Wydarzenie Financial Modeling World Cup organizowane przez firmę Microsoft wpisuje się w działania promujące e-sporty. Microsoft, który już wyznacza standardy w świecie gier, stara się teraz rozszerzyć swój zasięg poza gry wideo. .

READ  Rainbow Waheen Volleyball 2021 Rozkład pozycji: uderzający szpilkami

Źródło obrazu: newsbeezer.com

Inicjatywa World Excel Tournament firmy Microsoft polega na zgromadzeniu 8 najlepszych światowych projektantów finansowych, aby pokazać, kto jest najlepszy w pracy z Excelem. W pierwszej edycji turnieju biorą udział przedstawiciele Stanów Zjednoczonych, Australii, Indii, Malezji, Wielkiej Brytanii, Polski i RPA. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 20 000 $.

Indie muszą więcej grać w piłkę: Sunil Chhetri

Kapitan indyjskiej piłki nożnej Sunil Chhetri uważa, że ​​aby poprawić futbol w Indiach, drużyna narodowa musi rozegrać więcej meczów niż wcześniej. Chhetri ma obecnie siedzibę w Doha w Katarze, gdzie reprezentacja Indii rozgrywa pozostałe mecze z meczów Mistrzostw Świata 2022 i 2023 w eliminacjach do Pucharu Azji.

Źródło obrazu: scroll.in

Pierwszy mecz Indii w rundzie kwalifikacyjnej odbył się 3 czerwca z mistrzem Azji, Katarem.

„Jedyną rzeczą, na której musimy się skupić, jest rozgrywanie coraz większej liczby meczów. Bardzo ważne jest, abyś spróbował rozegrać jak najwięcej meczów” – powiedział Chhetri w środę Sports Today.


[For more latest updates and stories on Indian sports (and athletes), subscribe to the KreedOn network today-

KreedOn: The Voice of #Indiansport]