Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Artura M.  Prado, Jr., Polska, Ohio Pogrzeb

Artura M. Prado, Jr., Polska, Ohio Pogrzeb

Polska, Ohio (MyValleyTributes) – Arthur M. Prado, Jr., 82-letni Polak, Joan (Kodespoti) 50-letni kochający mąż Prado, zmarł w swoim domu w poniedziałek 9 maja 2022 r.

Urodził się w Brian Marvel w Pensylwanii, jako syn Mary (Torsanio) Cornell i Arthura Prado, Sr.

Oddany człowiek rodzinny, troskliwy ojciec, mąż i dziadek. Arthur był niestrudzonym pracownikiem i przeszedł na emeryturę z General Motors w 2008 roku po wielu latach jako utalentowany biznesmen.

Był zapalonym czytelnikiem i dużo czytał na każdy temat, jaki można sobie wyobrazić, dzięki czemu mógł dyskutować na każdy temat. Studiował na YSU i był na liście dziekanów. Artur studiował Biblię i kochał prawdziwego Boga. Praca w ogrodzie sprawiała mu przyjemność, ale był też miłośnikiem zwierząt. Oprócz swoich kotów Lily i Joey kochał psy i ptaki oraz dużo wiedział o innych zwierzętach i dzikiej przyrodzie. Arthur jest utalentowanym artystą zarówno w dziedzinie olejów, jak i akwareli. Jest świetnym szefem kuchni, znanym z robienia doskonałej pizzy i ciastek, którymi chciał się podzielić z rodziną i przyjaciółmi. Arthur jest orędownikiem uciśnionych i ulubioną organizacją charytatywną Smile Train. Był znany jako „złote serce”, który nie wymagał od siebie wiele.

Największą radością Artura jest opieka nad córkami i wnukami. Oprócz żony Johna przeżyły jego dwie córki, Cynthia Tanya (Josh) Price i Kristen Maria (Anthony) Julian; Jego wnukowie, Lorenzo Julian i Anthony Julian, Jr.; Jedna siostra, Carol (Jack) Amado; Synowa Tina i zięć John.

Jego śmierć poprzedzili rodzice.

Nabożeństwo cmentarne dla rodziny i przyjaciół odbędzie się na Polskim Cmentarzu Riverside w piątek 13 maja 2022 r. o godzinie 14:00. Każdy, kto chce złożyć ostatni hołd Arthurowi, może to zrobić od 13:00 do 13:30 przed nabożeństwem pogrzebowym w Cunningham-Becker Funeral Home w Polsce.

Proszę odwiedź www.beckerobits.com Wyślij kondolencje.

Artura M. Aby wysłać kwiaty rodzinie Prado Jr., odwiedź nas Kwiaciarnia.

READ  Polska planuje przedłużyć stan zagrożenia granicznego pomimo śmierci migrantów

Telewizyjny hołd zostanie wyemitowany w czwartek, 12 maja około 6:43 w WYTV, 9:32 w WKBN, 10:58 w FOX i 20:12 w MyYTV.