Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Arnold Schwarzenegger: „Wizyta w Auschwitz uderzyła mnie bardziej niż cokolwiek innego w moim życiu!”

Arnold Schwarzenegger: „Wizyta w Auschwitz uderzyła mnie bardziej niż cokolwiek innego w moim życiu!”

Arnold Schwarzenegger „nigdy” nie zapomni emocjonalnego wpływu wizyty w Auschwitz.

75-letni kulturysta, który stał się gwiazdą Hollywood, złożył wizytę w nazistowskim obozie koncentracyjnym – gdzie w latach 1940-1945 torturowano i zamordowano ponad milion Żydów i innych grup mniejszościowych – i przyznał, że to doświadczenie było „cięższe” niż jakiekolwiek ćwiczenia, które wykonywał. nigdy nie robiłem.

Przemawiając w filmie opublikowanym na swoim oficjalnym kanale YouTube, który ma ponad 1,3 miliona subskrybentów, powiedział: „Kiedy wchodzisz do miejsca takiego jak Auschwitz, czujesz ogromny ciężar. Wszędzie są przypomnienia o okropnościach, które tam miały miejsce. Niech coś ci powiem. Ciężar na plecach uderza cię mocniej niż przysiad, który kiedykolwiek zrobiłeś, i nigdy nie odchodzi.

Ta reklama nie została jeszcze przesłana, ale dalszy ciąg Twojego artykułu znajduje się poniżej.

Przepraszamy, ale załadowanie tego filmu wideo nie powiodło się.

Gwiazda „Terminatora” zaczęła grillować każdego, kto ma negatywne przekonania na temat kogoś, oparte wyłącznie na jego religii, płci lub orientacji, zanim stwierdził, że naziści – którzy prowadzili tysiące obozów koncentracyjnych podczas Holokaustu i zamordowali prawie sześć milionów Żydów – i ci którzy z nimi sympatyzowali, „kłamali” i nazywali dyskryminację „drogą słabych”.

Dodał: „Jeśli usłyszysz spisek o Żydach lub ludziach dowolnej rasy, płci lub orientacji i pomyślisz:„ To ma dla mnie sens ”.

„Chcę z tobą porozmawiać, jeśli kiedykolwiek uznasz, że ktoś jest gorszy i odrzuca cię z powodu swojej religii, koloru skóry lub płci. Nie znam ścieżki, która cię tu przywiodła, ale widziałem wystarczająco dużo ludzi, którzy odrzucają swoją przyszłość z powodu swoich nienawistnych przekonań. Chcę więc porozmawiać z tobą, zanim znajdziesz swoje żale na końcu drogi. Poza poczuciem winy i obrażeniami, czuli się jak przegrani. Nie tylko dlatego, że przegrali wojny, ale także dlatego, że popadli w straszną i przegraną ideologię.

READ  Lil Yachty i Bhad Bhabie zainwestują w żydowską aplikację randkową

Ta reklama nie została jeszcze przesłana, ale dalszy ciąg Twojego artykułu znajduje się poniżej.

„Zostali okłamani i wprowadzeni w błąd na ścieżce, która zakończyła się nędzą… Kazano im myśleć, że jedynym sposobem na poprawę ich życia jest pogorszenie życia innych ludzi. To cię łamie, taka jest droga słabych.. Nigdy nie było udanego ruchu opartego na nienawiści”.

Schwarzenegger nalegał: „Twój umysł i osobowość nie różnią się od ciała i mięśni”. „Jeśli chcesz się rozwijać jako osoba, musisz naprawdę zaprzyjaźnić się z bólem. Przyjmij dyskomfort i ciesz się walką.

„Masz teraz przed sobą dwie ścieżki. Jedna z nich będzie dziś najtrudniejsza. Będzie bardzo bolała. Będziesz musiał zmusić swój umysł do myślenia w nowy sposób. Możesz stracić kilku przyjaciół, którzy lubią trzymać się swoich słabych przekonań , ale gdy odsuniesz się od tego gniewu i nienawiści, w końcu zaczniesz czuć się potężny. Zdasz sobie sprawę, że masz największą moc ze wszystkich – moc zmiany własnego życia. Będzie ona potężniejsza niż masz Kiedykolwiek wiadomo.”