Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ariane Cornell z Blue Origin pojawi się na sesjach TC: Kosmos 2021 – TechCrunch

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że firma Blue Origin miała niezwykły rok 2021 — firma po raz pierwszy wysłała ludzi w kosmos swoim pojazdem startowym wielokrotnego użytku New Shepard. Firma wysłała teraz pasażerów (w tym założyciela Amazon i Blue Origin Jeffa Bezosa oraz kapitana Jamesa T. Kirka) na dwa oddzielne starty, a kolejny planowany jest w przyszłym tygodniu.

Wiele ciężkiej pracy i przygotowań sprawiło, że Blue Origin stała się pierwszą prywatną firmą zajmującą się lotami kosmicznymi, która oferuje regularne usługi klientom płacącym opłaty. Ale jednym z ciekawszych i nowych aspektów biznesu jest sprzedaż drogich biletów na niesamowite subtropikalne widoki, które oferuje przejażdżka w New Shepard. Dlatego cieszymy się, że możemy gościć Ariane Cornell, Senior Director of Astronauts and Orbital Sales w Blue Origin, podczas naszych wirtualnych sesji TechCrunch: Space w dniach 14-15 grudnia.

Cornell przeszła do Blue Origin z Rady Doradczej Generacji Kosmicznej w ramach wsparcia Programu Narodów Zjednoczonych ds. Zastosowań Kosmicznych, gdzie skupiła się na reprezentowaniu organizacji na konferencjach ONZ i branżowych na całym świecie, a także na zarządzaniu jej operacjami, polityką i strategią . zajęcia.

W Blue Origin spędziła ostatnie siedem lat na budowaniu podejścia firmy do opracowywania i sprzedaży produktów dla rządowych, korporacyjnych i prywatnych klientów lotów kosmicznych. Usłyszymy od niej, co zeszłoroczny sukces firmy oznacza dla biznesu i jak wyobraża sobie ewolucję i rozwój ich oferty produktowej w przyszłości.

Sesje głównych współtwórców: Kosmos 2021 odbędą się w dniach 14-15 grudnia. Odliczanie rozpoczęło się, a twój czas się kończy. kup swoją kartę przed 3 grudniaA zaoszczędzisz 100 dolarów.

READ  Oszałamiający film poklatkowy ukazuje dekadę życia wszechświata