Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Arcane: Wraz z sukcesem najnowszego modu do gier wideo na Netflix, 7 kolejnych programów związanych z grami, na które należy zwrócić uwagę w usłudze przesyłania strumieniowego!

Arcane: Wraz z sukcesem najnowszego modu do gier wideo na Netflix, 7 kolejnych programów związanych z grami, na które należy zwrócić uwagę w usłudze przesyłania strumieniowego!

Netflix w ciągu ostatnich kilku lat miał ogromny udział w grach i wydaje się, że jak dotąd radzi sobie całkiem nieźle. Mając na swoim koncie mnóstwo programów związanych z grami wideo, Netflix stworzył idealny zestaw. Najnowszym dodatkiem do niego jest tajemniczy. tajemniczy Jest to animowany program osadzony w świecie gier wideo League of Legends. Spektakl jest wprowadzeniem do gry i opowiada oryginalne historie niektórych ulubionych przez fanów postaci z tego uniwersum. League of Legends Prequel Arcane odnowione na drugi sezon przez Netflix! (Obejrzyj wideo).

tajemniczy Jak dotąd wszyscy zaimponowali jakością animacji i narracji. Ze specjalnym hołdem mającym na celu połączenie CGI i ręcznie rysowanej animacji, tajemniczy Wszystkie oczekiwania wyleciały z wody. Z rogi Historia jest również nazywana jednym z najlepszych modów do gier wideo w historii, nie ma wątpliwości, że Netflix stworzył świetny rynek dla projektów związanych z grami. Nawet z sukcesem tajemniczyRzućmy okiem na siedem kolejnych modów do gier wideo, które pojawią się w Netflix w przyszłości.

Obejrzyj trailer:

Cyberpunk: Biegacze krawędzi

Netflix niedawno w pełni nawiązał współpracę z polskimi twórcami gier wideo, CD Projekt Red, znanym z rozwoju Magik gry i Film Cyberpunk 2077. ogłoszone w zeszłym roku, Cyberpunk: Biegacze krawędzi Jest to anime, które zostanie umieszczone w świecie gry. Będzie to limitowana seria 10 odcinków i skupi się na najemniku.

Zabójca doktryny

Netflix ma również świetne relacje z francuskim producentem gier wideo Ubisoft. Zabójca doktryny Jest to przebojowa gra wideo, która skupia się na osobie, która przenosi swój umysł w przeszłość, aby żyć życiem zabójcy, aby mógł ocalić przyszłość. Zabójca doktryny Zapowiedziano, że oprócz projektów animowanych zostanie zaprezentowana grupa projektów na żywo.

Odłamek Sil

Kolejna produkcja oparta na własności Ubisoft, Odłamek Sil Opowiada historię agenta Black Ops, Sama Fishera. z pomocą John Wick Scenariusz Derek Kolstad, serial będzie animowany i podobno ma wiele sezonów.

READ  Budapest News Content: Telewizja linearna nadal działa w Europie Środkowej i Wschodniej | Aktualności

Jeździec grobowy

Przez lata mieliśmy trzy Jeździec grobowy Filmy akcji na żywo, ale ten projekt ma być anime. Historia Jeździec grobowy Na Netflix w świecie gry dewelopera Crystal Dynamics. Historia gier będzie kontynuowana. Nie mamy jeszcze żadnych informacji, kiedy to się ukaże, ale na pewno będzie ekscytująco.

wampir

Netflix opracowuje także projekt live action dla przebojowej serii horrorów, wampir. Netflix faktycznie zaangażował się w franczyzę, kiedy wyszedł z programem CGI Resident Evil: Nieskończona ciemność. Przedstawienie, w którym wystąpi Lance Reddick, odbędzie się trzy dekady po wydarzeniach z Igrzysk.

Cuphead

Dzięki temu, jak niesamowicie Netflix radzi sobie z animacją, Cuphead Będzie to niewątpliwie kolejny świetny projekt. Cuphead Styl artystyczny jest dosłownie idealny i nadaje się do niesamowicie animowanego wyświetlacza. Dzięki unikalnej grafice i zabawnej historii, to z pewnością ma duży potencjał. Od Masters of the Universe: Revelations po The Witcher Season 2, największe zapowiedzi ostatniego tygodnia od Netflix Geeked.

Spin-off Castlevanii

Castlevania W tym roku zakończył swój niesamowity bieg czterech sezonów. Prawdopodobnie jeden z najlepszych seriali anime na Netflix, to nie wygląda na historię Castlevania Na tym się po prostu kończy. Mówi się, że nowa seria utrzyma się na linii przez wiele lat i skupi się na potomku Trevora Belmonta i będzie miała miejsce w czasie Rewolucji Francuskiej. Już sam dźwięk konfiguracji nas podekscytował.

diabeł może płakać

diabeł może płakać To kolejna funkcja gry wideo, która zostanie stworzona przez programistów Castlevania. Historia jest prosta, podąża za mężczyzną o imieniu Dante, który zabija demony. Jest to jeden z projektów, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę, biorąc pod uwagę talent, który będzie tutaj obecny.

Cóż, Netflix z pewnością nadchodzi stos i jesteśmy bardzo podekscytowani, widząc, jak dostarczają te programy. Do tego czasu patrz tajemniczy Który jest teraz przesyłany strumieniowo na Netflix.

READ  Film „Zielone granice” Agnieszki Holland zostanie pokazany w Watykanie i otrzyma nagrodę

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy w LastLY 23 listopada 2021, 13:23 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej lastly.com).