Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aranżuj swoje życie ze Stacey Solomon: To jest idealny telewizor – i nie mówię tego lekko | telewizja

NSJak dostaliśmy się tutaj ze Stacy Solomon? Kiedy Ashes wreszcie się osiedli, może się okazać, że prawdziwym dziedzictwem The X Factor są w rzeczywistości prezenterzy telewizyjni, którzy stworzyli go po drodze, a nie „muzycy”: Stacey Solomon, Olly Murs, narodowy skarb, którym jest Rylan. Twierdziłbym, że gapię się w kamerę i szybko mówię „NADCHODZI!” Znakomicie jest rzadkim zestawem umiejętności dobrego śpiewania i wystarczającej charyzmy, by pojawić się na scenie. Dlatego co roku przyznajemy Antowi i Dec nagrodę telewizyjną, ponieważ są to dwie osoby na około sześciu w kraju, które są w stanie to zrobić. Każdy idiota mógłby spędzić dużo czasu śpiewając wstępną linijkę Feeling Good. Około 20 osób na tej planecie może utrzymać twoją uwagę wystarczająco długo, aby ominąć warunki konkursu telefonicznego.

W każdym razie, przedstawiam sobie życie ze Stacy Solomon, która jest – i nie mówię tego lekko – doskonałym telewizorem. Spójrz jeszcze raz na tytuł: doskonałość. Spójrz na fakt, że w BBC One: Perfection (na Channel 4, program taki jak Sort Your Life Out będzie śledzony przez „podsumowanie” z powodu przerw na reklamy, ucierpi bezpośrednio. W BBC to jeden czysty program, 58 minut nieprzerwanej telewizji). Spójrz na gospodarza i uświadom sobie, że urodziła się do tej roli. Zobacz koncepcję. Perfekcyjnie, perfekcyjnie, perfekcyjnie.

Jeśli przegapisz kwietniowy pilot, sprawa jest całkiem prosta: Solomon jedzie do domu z trzema (doskonałymi) pomocnikami, porządkując twoje życie. Zabierają wszystkie twoje rzeczy z domu i umieszczają je w magazynie. Sprawia, że ​​spędzasz dwa dni na konfrontacji z przeszłością, teraźniejszością i motywami gromadzenia, a także umieszcza rzeczy na stosie „recyklingu”, jeśli można je poddać recyklingowi. Sprzątają łazienkę ciężką pracą i octem i pasują do nowych, poręcznych szafek w stylu MDF do tej dziwnej małej wnęki, z którą nie wiesz, co zrobić. Sprawiają, że sprzedajesz swoje rzeczy na wyprzedaży za oszałamiającą kwotę.

READ  Kate Bosworth nigdy nie była „tak zaintrygowana” swoim mężem Michaelem Polakiem pomimo ogłoszenia ich rozstania

Do tej pory wszyscy znamy filozofię organizacji Marie Kondo — trzymaj rzeczy tylko wtedy, gdy są zabawne, a także, jeśli faktycznie je złożysz, możesz mieć więcej T-shirtów w szufladzie. Solomon oferuje podobną, ale rozpoznawalną brytyjską wersję: zdobądź drukarkę etykiet, po prostu trzymaj książeczki recenzji swoich dzieci, jeśli maluch ich potrzebuje, i tak, zachowaj perfekcyjnie swoje zdjęcia ślubne.

Tam, gdzie Netflix przedstawia nam świeżo zorganizowane rodziny w białej pościeli, podziwiające swoje oczyszczone domy, gdy delikatny wiatr porusza ich czystymi, zaparowanymi zasłonami, Solomon każe im przez dwa dni biegać po magazynie w bluzach i legginsach, łkając ze starych cegieł Stickle. Wciąż oczekując, że pani Hinch przyjdzie i grozi, że uderzy ich kolanami, jeśli nie wyjmą zamrażarki, obecnie.

Po prostu nie ma sensu, aby ten program był tak dobry, jak to tylko możliwe. Jednym z powodów jest brak grama tłuszczu w tej rzeczy: podczas gdy Solomon zmusza rodziny do konfrontacji tylko z tym, ile mają butelek lakieru do paznokci, pomocnicy Ewan (czystszy, ale nie w „kapryśny” sposób), Deli (organizator, ale nie w „kapryśny” sposób „Organizowana tendencja”), a Rob (doświadczony stolarz) gorączkowo bije w dom. Podczas gdy inne programy mogą trwać zbyt długo i bardzo ostrożnie mówić o wskazówkach dotyczących czyszczenia, Ewan zajmuje około trzech sekund, aby wyjaśnić, co zrobić z tacą piekarnika z pokrętłem zmywarki. Rob umieszcza pod prysznicem trochę miejsca do przechowywania, a zanim zapytasz – tak, na wyświetlaczu jest wskazówka, która mówi ci, co kupić MDF, aby nie wypaczał się pod wpływem pary. A oto delikatesy, spójrz, wlej ryż do słoika i umieść etykiety na instrukcjach z tyłu. Właściwie to sprytne, prawda? Może… Może powinienem ułożyć sobie życie.

Ale to Solomon to robi: jest tak namacalna i niezmiernie kochana. W pierwszym odcinku każdy pomocnik przybywa do domu indywidualnie i wita ich wszystkich prawdziwym, jasnym uściskiem. Wygląda na to, że rodzina w tym tygodniu jest nim zauroczona i jestem przekonany, że wszyscy nadal są w kontakcie za pośrednictwem WhatsApp, kilka miesięcy po wydarzeniu. Robi niesamowitą ilość rąbnięć przed kamerą z przedniego siedzenia swojego samochodu, unikając spryskiwania i wyglądając na naprawdę zdezorientowaną, kładąc wełnę na starej sofie. Dokucza Robowi, ponieważ jest stolarzem zbyt wolno i przezabawnie wyjaśnia nastolatkowi, jak działa jej nowy makijaż ścienny ([Stacey Solomon gentle voice] „Lustro ma na sobie trochę światła”. [Stacey Solomon cartoon dog voice] „Świetne dla siebie!”). Tak, The X Factor dał nam Little Mix, Bad Boys Alexandry Burke i okładkę Harry Styles Vogue. Ale Sort Your Life Out może być najlepszym w historii.

READ  Polska jest pierwszym krajem w NATO, który kupił tureckie drony

Aranżuj swoje życie ze Stacey Solomon o 20:00 4 listopada w BBC One