Top News

Apptio otwiera nowe centrum innowacji produktowych w Polsce, aby przyciągnąć najlepsze talenty techniczne

Biznes w regionie EMEA cieszy się silnym wzrostem z 35% r/r wzrostem liczby klientów, buduje strategiczną ekspansję w 12 krajach, aby wspierać regionalną dynamikę rozwiązań TBM

Crago, Polska, . 10, 2021 / PRNewswire / – Apptio, Inc., wiodący dostawca rozwiązań do zarządzania przedsiębiorstwem technologicznym (TBM), ogłosił dziś otwarcie nowego centrum innowacji produktowych w Krakowie w celu analizowania, planowania i poprawy kosztów technologii. Polska. To biuro będzie siedzibą Zespołu ds. Produktów i Inżynierii Optio Europa, Bliski Wschód i Afryka (EMEA) Rynek, Grupy Koncentracja na rozwoju oprogramowania, projektowaniu produktu i strategii produktu.

Polska Jest Wspólne formowanie Europy Główne centra rozwoju oprogramowania, A Crago stworzył unikalny ekosystem dla najbardziej myślących przyszłościowo umysłów w technologii. Ponad 45 000 specjalistów IT rocznie, 2200 absolwentów informatyki i inżynierii oraz doświadczenie ponad 500 firm technologicznych sprawiają, że Krakவ்w jest idealnym miejscem do ekspansji europejskiego talentu technologicznego Apptio. Apptio planuje zespół ponad 40 pracowników Polska Na koniec roku i przez kilka następnych lat nadal będzie nabierać rozpędu dla polskiego zespołu. Pozwoli to na znaczny wzrost personelu inżynieryjnego Apptio, zapewni globalny zasięg klientom i ułatwi zrównoważony rozwój biznesu.

„Interesuje mnie tworzenie, prowadzenie i rozwijanie zespołu myślicieli strategicznych, twórców i konstruktorów” – mówi. Jeremy Ang, wiceprezes ds. inżynierii i zarządzania produktem w firmie Optio. „Apptio angażuje się w pogłębianie inwestycji w inżynierię i rozwój produktów Polska. Na wskroś EuropaW tym roku liczba ta wzrosła o ponad 75%. Zależy nam na rozwijaniu kultury integracyjnej, która ma pomóc naszym pracownikom rozwijać się, a naszym klientom odnosić duże sukcesy.

Otwarcie nowego biura zbiega się w czasie z szybkim wzrostem portfolio produktów ekspansji firmy i EMEA. Europejska działalność Aptio ogłosiła wzrost o 35% rok do roku i obecnie ma ponad 250 klientów w całym regionie. Ze względu na ten wzrost popularności i użytkowania, portfolio produktów Apptio analizuje i zarządza więcej niż to 650 miliardów USD Kosztem technologii więcej 119 miliardów USD (465 mld zł) w ramach kosztów technologii Europa Sam.

READ  Icecare Medicine podpisuje z Polską wyłączną umowę na dystrybucję systemu krioaplikacji Prosense™

Apptio ma obecnie ponad 20 biur na całym świecie, a wraz z tym ogłoszeniem zwiększa całkowitą powierzchnię biurową w regionie EMEA do 12 regionów geograficznych, w tym: Wielka Brytania, Holandia, Szwecja, Dania, Hiszpania, Francja, Włochy, Niemcy, Portugalia i Cypr.

Chcesz się z nami spotkać osobiście? Zatrzymaj się przy stoisku Optio Polox Polska Z 25-27 sierpnia 2021 W Krakowie dowiedz się więcej o Apptio i dostępnych ofertach pracy, a także wypróbuj nagradzane piwa z lokalnego baru sponsorowanego przez Akademię Górniczo-Hutniczą.

Aby ubiegać się o jedną z naszych otwartych ról, możesz Zobacz nasze aktualne oferty na stronie biznesowej Apptio.

O aplikacji

Produkty Apptio umożliwiają liderom biznesu promowanie optymalnych wyników finansowych w ich firmach. Ponad 60 procent firm z listy Fortune 100 wierzy w zarządzanie całym swoim portfolio IT i nie tylko, aby wydawać na opto, aby mogły skupić się na dostarczaniu innowacji. Apptio automatycznie loguje się i inteligentnie generuje duże ilości danych dotyczących kosztów i operacji związanych z organizacją i technologią, a także pomaga użytkownikom raportować, analizować, planować i zarządzać swoimi inwestycjami wspólnie, wydajnie i pewnie. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.apptio.com.

Komunikacja medialna
Jazz McDonald
[email protected]

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/82080/apptio_logo.jpg

powiązane linki

http://www.apptio.com

Aplikacja źródłowa

About the author

Hanley Bennett

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment