Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Apple potwierdził szczegóły nowego MacBooka Air

Apple potwierdził szczegóły nowego MacBooka Air

Po ogłoszeniu przez Worldwide Developers Conference najnowszego chipsetu Apple Silicon w M2, Tim Cook i jego zespół przedstawili również najnowsze laptopy macOS w komputerach MacBook Pro i MacBook Air. Był to pierwszy MacBook Pro działający na M2 i nie spotkał się z ciepłym przyjęciemJego duszna wydajność, zmęczona konstrukcja i zagracona postawa zostały podkreślone w recenzjach.

Apple potwierdził teraz datę premiery MacBooka Air z napędem M2Nadzieje są duże, że ten laptop zyska lepszy odbiór.

Przedsprzedaż MacBooka Air rozpocznie się w piątek 8 lipca, a pierwsza partia laptopów pojawi się 15 kwietnia. Z komunikatu prasowego Apple:

„Od piątku, 8 lipca o godzinie 13:00 GMT, całkowicie przeprojektowany MacBook Air z M2 będzie dostępny na zamówienie i zacznie trafiać do klientów na całym świecie w piątek, 15 lipca. ekran Większa 13,6 cala Liquid Retina, kamera FaceTime HD 1080p, czterogłośnikowy system audio, do 18 godzin pracy na baterii, ładowanie MagSafe. Teraz dostępny w czterech wspaniałych wykończeniach — Midnight, Starlight, Silver i Astro Grey — uruchamia MacBook Air z M2 za 1249 £, 1149 £ za naukę”.

Chociaż podstawowa liczba jest większa, układ M2 nie jest szybszy niż M1 Pro lub M1 Max, które można znaleźć w większych, profesjonalnych laptopach MacBook Pro, więc bezpośrednie porównanie byłoby z pierwszym M1 MacBook Air i osiemnastoma skokami wydajności oczekuje się procentu.

Jedno pytanie brzmi, czy jest to zrównoważone, biorąc pod uwagę problemy z dławieniem i wydajnością, z którymi boryka się M2 MacBook Pro. Drugim byłoby to, czy Apple obniżył efektywną prędkość odczytu i zapisu pamięci SSD, uruchamiając pojedyncze chipy SSD zamiast sparowanych chipów SSD, Kolejny problem, którego doświadczają niektóre SKU M2 MacBook Pro.

Wreszcie, czy Apple będzie w stanie zaspokoić popyt? Problemy z dostawami przez dłuższy czas w branży elektroniki użytkowej i Apple zostało dotknięte. Jako populistyczny laptop zorientowany na konsumenta, ten MacBook Air bez wątpienia będzie się rozwijał, a harmonogram terminów dostaw może szybko wzrosnąć, gdy zamówienia w przedsprzedaży zostaną otwarte w piątek.

Popularny laptop z ograniczonymi zapasami… Jeśli chcesz być w pociągu M2, szybko zdobądź bilety.

Teraz przeczytaj, dlaczego MacBook Pro powinien być ignorowany….

READ  Wygląda na to, że to nowa Lara Croft w nadchodzącej grze Tomb Raider na PS5