Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Apple podobno zatrudnia szefa PR ds. rozszerzonej rzeczywistości w firmie Meta

Według doniesień, Apple zatrudnił Andreę Schubert, firmę zajmującą się komunikacją i PR firmy Meta do swoich produktów rozszerzonej rzeczywistości (AR). Bloomberg Reporter Mark Gorman w swoim kraju zatrudnienie wiadomości. Schubert Strona LinkedIn Wskazuje, że pracuje w Meta od prawie sześciu lat.

„Meta jest, wraz z Oculusem, liderem na rynku słuchawek, więc taka dzierżawa ma sens, gdy Apple zbliża się do ich premiery” – wyjaśnia Gurman. zarówno Czarny Piątek i dwa internet W tym roku Meta’s Oculus Quest 2 był jednym z najlepiej sprzedających się produktów. Nie wspominając o aplikacji Meta Oculus Na szczycie App Store W Stanach Zjednoczonych w Boże Narodzenie stała się pierwszą darmową aplikacją na Sklep Google Play dzisiaj, co jest prawdopodobnym znakiem, że duża liczba osób otrzyma zestaw słuchawkowy w prezencie w te święta.

Plotki wciąż krążą na temat zestawu słuchawkowego AR/VR firmy Apple, a Apple nie podchodzi do tego produktu. Bloomberg Wspomniałem wcześniej, że zestaw słuchawkowy może Kosztuje aż 3000 USD i jest wyposażony w ekrany 8K, z Czujniki 3D do śledzenia dłoni. Zestaw słuchawkowy może również wymagać: Polegaj na podłączonym iPhonie lub Macu Do ciężkich zadań procesorowych. Jednak być może nie będziemy musieli dłużej czekać, aż Apple oficjalnie zdejmie pogłoski na słuchawki. Analityk Apple Ming-Chi Kuo przewiduje, że zestaw do rzeczywistości mieszanej Może zostać uruchomiony w 2022 r..

READ  Pierwsza duża aktualizacja Baldur's Gate 3 jest tak obszerna, że ​​informacje o łatce przekroczyły limit tekstu Steam