Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Apple Pay dołącza do metod płatności dostępnych w Cinkciarz Pay

Apple Pay dołącza do metod płatności dostępnych w Cinkciarz Pay

Edlyn Cardoza

Dziś

  • Apple Pay
  • Cinkciarz . płatność
  • Google Pay

Conotoxia Payment, Apple Pay, USAKonotoksja Oferuje inną metodę płatności – Apple Pay, w ramach własnego wewnętrznego systemu płatności Conotoxia Pay. szybko i bezpiecznie Płatność jednym kliknięciem Dzięki Apple Pay nie musisz za każdym razem podawać danych karty. Ta metoda płatności wykorzystuje numer przypisany do urządzenia i unikalny kod transakcji. W rezultacie numer karty nigdy nie jest przechowywany na urządzeniu ani na serwerach Apple.

Klienci dokonujący zakupów z Cinkciarz Pay mają do dyspozycji szeroką gamę walut, poza Euro jest 27 innych walut. Ofertę biznesową Conotoxia doceniają sprzedawcy z Polski i zagranicy, których zagraniczni klienci wolą płacić w lokalnej walucie. Dzięki Cinkciarzowi Pay sklep nadal może przyjmować płatności w wybranej przez siebie walucie (np. euro), dając kupującym możliwość zapłaty w walucie swojej karty lub rachunku bankowego, np. w dolarach. Dzięki udostępnieniu Apple Pay Conotoxia Pay umożliwia polskim i zagranicznym sklepom internetowym przyjmowanie płatności od większej liczby klientów na całym świecie – fanów urządzeń Apple.

Oprócz Apple Pay, Conotoxia Pay, np. Google Pay, karty (Visa, Mastercard, Diners Club i inne), PayPal, przelewy internetowe Pay-By-Link, Trustly, Skrill, POLi, BLIK czy iDEAL.

Conotoxia to portal oferujący wielowalutowe usługi finansowe: wymianę walut, przelewy, karty wielowalutowe, pożyczki wielowalutowe, płatności i handel walutami. Ich głównym celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań na rynek finansowy. Rozwijają swoje zespoły ekspertów IT, marketingu i sprzedaży.

Apple wierzy w to, że jest zróżnicowaną grupą myślicieli i działaczy, i na nowo wymyśla, co jest możliwe, aby pomóc wszystkim robić to, co kochają, w nowy sposób. Ta sama innowacja, która znajduje się w ich produktach, dotyczy również ich praktyk.

READ  Polska grupa kupiła spółkę zarządzającą obiektami

Zostało to zgłoszone przez IBS Intelligence Jabłko Przedstawiono rodzinę kart Apple Card — innowacyjny sposób udostępniania kart Apple Card, śledzenia zakupów, zarządzania wydatkami i gromadzenia kredytów dzięki pakietowi Family Sharing.


Poprzedni artykuł

Market Pay nawiązał współpracę z Dejamobile w celu promowania płatności zbliżeniowych

Czytaj więcej

następny artykuł

Wibmo promuje wprowadzenie przez Bank Federalny kart kredytowych Visa i RuPay

Czytaj więcej