Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Apple może ogłosić „kilka” komputerów Mac na WWDC

Apple może ogłosić „kilka” komputerów Mac na WWDC

Według Apple, Apple prawdopodobnie zorganizuje w przyszłym tygodniu dużą globalną konferencję dla programistów BloombergMarka Gormana. Oprócz rzekomego zestawu słuchawkowego rzeczywistości mieszanej i zwykłych aktualizacji systemów operacyjnych, Gurman spodziewa się, że Apple skupi się na „kilku” nowych komputerach Mac podczas pokazu, — powiedział w tweecie.

Gurman poinformował już, że trwają prace nad MacBookiem Air z większym 15-calowym wyświetlaczem i układem M2 i wygląda na to, że może to być jedna z gwiazd pokazu WWDC. Apple zaprezentował przeprojektowany 13-calowy Air wyposażony w M2 na WWDC w zeszłym roku, więc nie ma mowy, aby Apple ponownie wykorzystał to wydarzenie do wprowadzenia większego Air.

Gurman poinformował również o komputerach Mac z niezapowiedzianym układem M3, w tym MacBookach Air i, być może przede wszystkim, iMacu, który nie był aktualizowany od czasu premiery M1 iMac w maju 2021 r. Jednak Gurman powiedział w marcu, że iMac może nie zostanie wysłany do drugiej połowy roku, więc jeśli pojawi się na WWDC, możesz nie być w stanie go kupić przez jakiś czas. (Podejrzewam również, że podczas tego samego wydarzenia Apple wprowadzi komputery obsługujące M2 i M3).

Nadal czekamy też na komputer Mac Pro z układem Apple, który nie dotrzymał dwuletniego terminu Apple na przeniesienie wszystkich swoich komputerów Mac z firmy Intel. Najbliższa wskazówka dotycząca tego sprzętu pochodzi z 8 marca 2022 r., kiedy dyrektor ds. urządzeń, John Turnus, powiedział, że firma udostępni więcej informacji na temat Apple Silicon Mac Pro. „kolejny dzień” – Może ten dzień wreszcie będzie w przyszłym tygodniu? Apple rozpocznie wymianę Mac Studio, 13-calowego MacBooka Air M2 i 13-calowego MacBooka Pro M2 tego samego dnia, co przemówienie WWDC. Według Gormanaco może oznaczać, że Apple wprowadzi pewne zmiany w swoim asortymencie komputerów Mac.

READ  Sonda: Gry Nintendo Switch na N64 i Sega Genesis są już dostępne online – w którą grę zagrasz jako pierwsza?

Na szczęście nie musimy długo czekać, aby zobaczyć, co Apple gotuje: przemówienie WWDC zaplanowano na 13:00 EST / 10:00 PT w poniedziałek, 5 czerwca. Może zawierać wiele wiadomości, więc jeśli planujesz śledzić, koniecznie zabierz ze sobą przekąskę. Będziemy relacjonować wszystko z programu, więc trzymaj to zamknięte krawędź Dowiedz się, co nowego od Apple.