Tech

Apple AirPods 2 są w sprzedaży w najniższej jak dotąd cenie

AirPods drugiej generacji firmy Apple to raczej ulepszenie niż rewolucja, ale jeśli czekałeś na spadek cen, zanim wskoczyłeś na modę AirPods, teraz może być na to najlepszy czas. Chociaż często są one przecenione za jedyne 160 USD, popularne słuchawki douszne Apple i ich etui do ładowania bezprzewodowego Dostępne teraz na Amazon za 130I jest to największa obniżka cen, jaką widzieliśmy do tej pory w uszach.

Nowsze AirPods nie mają funkcji redukcji szumów i elastycznej konstrukcji, którą można znaleźć w AirPods ProJednak nadal są w stanie zaoferować satysfakcjonującą jakość dźwięku i niezawodną żywotność baterii. Co więcej, jest niezwykle łatwy w użyciu zarówno z urządzeniami Apple, jak i Android, nawet jeśli przegapiłeś gesty podwójnego dotknięcia i trochę ulgi w drugim systemie operacyjnym. Przeczytaj naszą recenzję.

Jeśli jesteś graczem PlayStation, Amazon obecnie go dyskontuje plecy I kilka ekskluzywnych produktów PS5, a także co najmniej jedno akcesorium firmy Sony: kamera PlayStation HD. Minimalistyczne urządzenie czarno-białe zostało zaprojektowane z myślą o oznakowaniu i jako takie ma dwa obiektywy 1080p, wbudowane mocowanie i pakiet narzędzi programowych, które pozwalają wyciąć tło lub całkowicie je usunąć, jeśli chcesz za pomocą zielonego ekranu. Nie jest kompatybilny z PSVR – Sony potwierdziłem to – ale nadal jest to świetny sposób, aby zainspirować się swoją rozgrywką. Teraz jest Dostępne na Amazon za 40Najlepsza cena, jaką widzieliśmy na urządzeniach peryferyjnych Sony od ich listopadowej premiery.


PlayStation kamera hd

Kamera Sony PlayStation HD jest wyposażona w dwa obiektywy szerokokątne, zestaw narzędzi do usuwania tła oraz wbudowane mocowanie, które pozwala dostosować kąt przed rozpoczęciem przesyłania strumieniowego.

Chociaż wielu z nas rozumie urok tradycyjnych książek, nie można zaprzeczyć urokowi urządzenia takiego jak Kindle Paperwhite. Urządzenie Amazon 10. generacji to świetny sposób na przeciąganie książek po mieście — niezależnie od tego, czy posiadasz jeden, czy 1000 tytułów — i jest wyposażone w wyraźny panel E Ink o rozdzielczości 300 ppi i obsługuje słyszalne audiobooki. Jest również wodoodporny i w przeciwieństwie do większości nowoczesnych urządzeń działa przez tygodnie na jednym ładowaniu, co oznacza, że ​​rzadko musisz się martwić o chwycenie cegiełki przed wyjściem za drzwi. Zwykle 130 USD, wersja 8 GB, z reklamami od Kindle Paperwhite dostępny dzisiaj w Target za 85 $Jedna z najlepszych ofert, jakie zetknęliśmy się na popularnym czytniku e-booków poza Amazon Prime Day. Przeczytaj naszą recenzję.

Inne ważne oferty

READ  Kupowanie PS5 nie jest niemożliwe, ale ludzie popełniają te 3 błędy związane z uzupełnianiem zapasów

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment