Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aplikacja mobilna „SwitchBuddy” dodaje bazę danych gier, narzędzia do odliczania i nie tylko

zdjęcie: Filip Nemeczek

popularny Przełączanie Aplikacja mobilna, która zasadniczo służy jako sposób przesyłania zrzutów ekranu Switch z konsoli na urządzenie mobilne w sposób, który nie sprawia, że ​​​​chcesz wyciągnąć włosy, otrzymuje znaczną aktualizację.

Dostępny w App Store 26 stycznia 2023 r Wersja 3 SwitchBuddy, która jest obecnie opracowywana dla systemu Android, doda kilka nowych funkcji poza przesyłaniem zrzutów ekranu, dzięki czemu będzie to aplikacja mobilna dla potrzeb Switcha.

Przede wszystkim zostanie dodana baza danych gier, aby umożliwić śledzenie nadchodzących tytułów na Switcha. Gry zostaną pogrupowane według miesięcy, aby ułatwić nawigację i będą zawierać najważniejsze informacje o grze, a także kluczowe grafiki, zrzuty ekranu i inne. Będziesz także mógł dodawać widżety licznika czasu do dowolnej gry, którą oznaczysz jako ulubioną; Więc jeśli czujesz swędzenie, sprawdź, ile masz czasu The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Po uruchomieniu możesz po prostu dodać widżet do ekranu głównego i wygodnie przejąć na co dzień – Ach, rozkosz.

Aplikację można pobrać bezpłatnie, ale w wersji 3 dodano również opcjonalny poziom subskrypcji „SwitchBuddy +”, który będzie kosztował 18 USD rocznie. To odblokuje dodatkowe motywy w aplikacji, alternatywne emotikony i pozwoli ci dodać dowolną liczbę gier do ulubionych (limit darmowej wersji to pięć).

Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcji przesyłania zrzutów ekranu, zapoznaj się z naszym oryginalnym opisem aplikacji w poniższym artykule: