Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Antologia Nintendo Life eShop – wrzesień 2021

Antologia Nintendo Life eShop – wrzesień 2021

Wrzesień był kolejnym miesiącem najgorętszych nowości w sklepie Switch eShop, z mnóstwem nowych ofert, które warto poświęcić.

Te nagrody mają na celu uczczenie tego, co najlepsze w cyfrowym sklepie Nintendo, i dają trochę miłości i uwagi do gier, które można łatwo przegapić w stale rosnącej bibliotece Switcha.

Więc zacznijmy. Oto najlepsze gry Switch eShop z września 2021 roku!

Wyróżnienia:

Chociaż te tytuły nie znalazły się w naszej trójce najlepszych w tym miesiącu, nadal warto je sprawdzić:

Zapomniane miasto — chmura (Switch eShop)Zapomniane miasto — chmura (Przełącz eShop)

wydawca: Drodzy wieśniacy / Deweloper: nowoczesny gawędziarz

Data publikacji: 23 września 2021 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 23 września 2021 (Wielka Brytania/UE)

3 miejsce w tym miesiącu Zapomniane miasto, który pojawił się na Switchu jako „wersja w chmurze”. Ta tajemnicza przygoda Fantastyczna praca narracyjna Z doskonałym pisaniem i podkładem głosowym oraz naprawdę wciągającą historią. Świetna i dobrze zaprezentowana gra z pętlą czasową byłaby bardzo łatwą rekomendacją w porównaniu z innymi platformami, ale gra w chmurze naturalnie wiąże się z własnym ryzykiem.

Jeśli masz silne i stabilne połączenie internetowe i nie czujesz, że zniechęcają Cię sporadyczne problemy techniczne związane z chmurą (a także zawartość, dzięki której Twoja gra pewnego dnia zniknie), sama rozgrywka będzie absolutnie warta Twój czas.

Wschód (przełącz eSklep)Wschód (przełącz eSklep)

wydawca: chichota / Deweloper: Gry Pixpil

Data publikacji: 16 września 2021 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 16 września 2021 (Wielka Brytania/UE)

Wskocz na nasze drugie miejsce wschódNiezapomniana gra Zelda z lochami wypełnionymi skarbami, wrogami i łamigłówkami do opanowania. w Nasza recenzja, chwaliliśmy grę za jej kreatywne sekwencje rozgrywki, porywającą i emocjonującą fabułę oraz doskonałe kierownictwo artystyczne, które łączą się razem, zapewniając wspaniałe wrażenia.

Jedyne ostrzeżenie, jakie mamy, to to, że czasami może to być bardzo powolne, ale jeśli to Cię nie zniechęci, zdecydowanie polecamy. Hej, wielu członków zespołu NL bawiło się z nim i zajmuje drugie miejsce na tej liście!

READ  Specjalna oferta Sony Death Stranding została dostarczona na PC Game Pass 23 sierpnia
Castlevania Advance Group (Switch eShop)Castlevania Advance Group (Switch eShop)

wydawca: Konami / Deweloper: Konami

Data publikacji: 23 września 2021 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 24 września 2021 (Wielka Brytania/UE)

Na pierwszym miejscu jednak pierwsza nagroda w eShop Selects Awards w tym miesiącu to Kolekcja Castlevania Advance, zbiór gier Castlevania, które pojawiły się na starym dobrym Game Boy Advance.

znajdziesz Castlevania: Krąg KsiężycaI harmonia dysonansuI smutna piosenka, I pocałunek wampira To wszystko jest zawarte w pakiecie i jeśli mamy być szczerzy, prawdopodobnie głosowaliśmy na tę grę w naszej trójce najlepszych tylko dla samej Arii of Sorrow. Chociaż gry mają pewne podobieństwa, odkryliśmy, że są na tyle różne, że warto je przejrzeć (lub zrestartować, jeśli wypróbowałeś je wcześniej).

Ponadto możliwość zakupu czterech legalnie starych gier Castlevania za mniej niż 20 USD to kradzież, więc pobierz ją i skacz!Jak decydujemy, że nasz sklep internetowy wybiera trzy najlepsze: Pod koniec każdego miesiąca zespół Nintendo Life głosuje na swoje ulubione tytuły z listy gier wybranych przez redakcję. Aby zakwalifikować się do tej listy, te gry muszą zostać wydane jako cyfrowe tytuły Nintendo Switch eShop tylko w tym konkretnym miesiącu i musiały zostać zrecenzowane na Nintendo Life; Wybieramy kwalifikujące się gry na podstawie wyników ich przeglądu.

Pracownicy są następnie proszeni o głosowanie na trzy mecze, które ich zdaniem są warte zajęcia na szczycie listy; Pierwszy wybór otrzymuje 3 punkty, drugi wybór otrzymuje 2 punkty, a trzeci 1 punkt. Głosy te są następnie zliczane, aby utworzyć listę trzech najlepszych, a zwycięzca zabiera do domu pierwszą nagrodę miesiąca.