entertainment

Anthony Mackie ma świetny pomysł na Real Steel 2, więc przedstaw go Hugh Jackmanowi

Podczas prawdziwa stalSukces Netflixa był zaskoczeniem, ponieważ pojawiły się rozmowy o możliwej kontynuacji. Fani otrzymali niewypowiedziane sugestie dotyczące dalszych działań. ale jeden prawdziwa stal Gwiazda może sprawić, że będą się wyróżniać. Anthony Mackie ujawnia swój świetny pomysł na możliwe Prawdziwa stal 2A fani powinni to usłyszeć.

płacić za Prawdziwa stal 2 Szaleje od lat. Rozmowa nasiliła się dopiero, gdy podobny film Vin Diesel został ogłoszony w 2020 roku. Anthony Mackie chce mocno pokonać Diesela prawdziwa stal pomysł. ten z drutu Gwiazda objawiła się Tygodnik Rozrywka Jego pomysł na sequel.

Myślę, że możliwości są nieograniczone. Zawsze myślałem o pomyśle zejścia do podziemnego świata i zobaczenia rzeczywistości. Podziemny ring bokserski jest zupełnie inny od tej ostatniej walki [the finale League match in the movie] Z całym blaskiem, połyskiem i połyskiem. Czuję, że mógłbyś zrobić film o Mad Maxie z Real Steel, a ja mogłabym być Tiną Turner.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment