Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Anthony Joshua może stracić trenera w walce z Tysonem Fury

Eddie Hearn uważa, że ​​planowana walka między Anthonym Joshuą a Tysonem Fury będzie większa niż igrzyska olimpijskie.

Obie strony reklamodawcy zajmującego się meczami zdecydowały się na ofertę witryny, w której pierwszy mecz zobaczą tego lata, tak jak Hearn chciał od jakiegoś czasu.

Nie ma potwierdzenia, że ​​Arabia Saudyjska ma wybraną lokalizację lub że rozważane są trzy weekendy od 24 lipca.

Przeprojektowana walka na późnych igrzyskach olimpijskich w Tokio z powodu infekcji wirusem koronowym oznacza, że ​​prawie na pewno zderzy się. Bardziej skomplikowane jest to, że trener Joshuy, Robert McGrath, będzie uczestniczył w igrzyskach olimpijskich jako dyrektor ds. Wydajności w Wielkiej Brytanii.

Hearn wyjaśnił, że pozostało mu niewiele elastyczności.

„Nie mamy wyboru” – powiedział Hearn Boks Show.com.

„Są zawodnicy, trenerzy, narody, strefy czasowe, ludzie i rzeczy, które już mają zastosowanie na igrzyskach olimpijskich.

„Każda data podana przez stronę jest datą, na którą musimy iść. Wiem, że AJ i Rob rozmawiają, więc mam nadzieję, że to zrobią.

„To zależy od czasu, daty, którą podamy, kiedy walka się wydarzy i chłopaki wiedzą, że będzie to wokół igrzysk olimpijskich, może to nie ma znaczenia, ale jest to największa walka w boksie i najważniejszy moment w życiu AJ, więc musimy Zrób to.

„Wiem, że Rob traktuje swoje stanowisko bardzo poważnie, uwielbia pracę i dzieci, więc nie jest to wspaniałe, ale nie możemy go ruszyć w żadną stronę przez dwa tygodnie.

„Ktoś wydaje dużo pieniędzy, więc musimy iść, ilekroć to powie.

„Obie strony uzgodniły konkretny plan, a my finalizujemy, że transakcje będą się odbywały w tę iz powrotem, a mniejsze, mniejsze punkty będą prane.

„Nie ustaliliśmy dokładnej daty. 24 lipca to przybliżona data, ale może wyciekać na początku sierpnia, ale nie później”.

READ  Jeden z dwóch polityków aresztowanych w Polsce prowadzi strajk głodowy

Hearn nie wierzył, że konflikt z tymi dwoma wydarzeniami będzie miał poważny wpływ.

„Igrzyska olimpijskie odbędą się w innej strefie czasowej, więc tak naprawdę nie jest w nastroju” – powiedział Hearn.

„Wiem, że Igrzyska Olimpijskie to duże wydarzenie, ale widzę je zupełnie inaczej. Wiem, że wiele osób się ze mną nie zgodzi, ale osobiście postrzegam je jako większe niż Igrzyska Olimpijskie. Myślę, że dla Wielkiej Brytanii są większe niż Igrzyska Olimpijskie, świat przestanie patrzeć, jest między dwoma Brytyjczykami.

„Niemożliwe jest zaplanowanie czegokolwiek bez zderzenia się z czymś, więc nadszedł czas, abyśmy wyruszyli”.