Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ankieta: Jak często uaktualniasz swojego iPhone’a?

Niedawna ankieta wykazała, że ​​jeden na trzech klientów planuje pozostać przy swoim iPhonie Od co najmniej trzech lat. Czy cykl aktualizacji iPhone’a zwalnia, czy nadal kupujesz nowy telefon co roku, czy czekasz dłużej?

Apple sprzedaje obecnie pięć różnych modeli iPhone’ów, jeśli myślisz o Line 12 i 12 Pro jako o dwóch zupełnie różnych telefonach. Ponieważ funkcje zmieniające grę nie pojawiają się tak często, jak we wczesnych latach iPhone’a, a cena telefonu nadal rośnie, Ze swoim obecnym telefonem zostają trochę dłużej.

Jeśli porównamy wszystkie obecne iPhone’y sprzedawane przez Apple, z których prawdopodobnie korzystają ludzie, to powinniśmy porównać iPhone’a XR do IPhone 12 Pro Max Zacząć widzieć, co naprawdę się zmieniło przez te lata.

Kiedy ludzie przechodzą na nowy iPhone, oczekują dłuższej żywotności baterii i zmian konstrukcyjnych, a następnie większej ilości miejsca na dane, wyższej jakości filmów i zdjęć oraz szybszego procesora.

Ponieważ Apple produkuje tylko procesory z najwyższej półki, obecnie nikt z chipem A12 Bionic nie będzie miał problemu z wykonywaniem codziennych zadań z procesorem, który ma około trzech lat, zwykle głównym problemem jest żywotność baterii, która może ulec pogorszeniu w ciągu roku lub dwóch. .

W takim przypadku użytkownicy mogą zdecydować się na ulepszenie telefonu lub naprawę baterii w firmie Apple. Kiedy klienci decydują się na naprawę baterii iPhone’a, zasadniczo wydaje się ona zupełnie nowa, ponieważ będzie działać tak długo, jak było na początku, a procesor będzie mógł ponownie działać z pełną wydajnością.

Odkąd firma Apple wprowadziła ekran OLED na iPhone’a, używanie trybu ciemnego i zakup telefonu Pro Max było jednym z największych sposobów na wydłużenie żywotności baterii przez użytkowników. Aparaty z czasem stają się coraz lepsze. Na przykład nadal możesz robić niesamowite zdjęcia w pliku IPhone XR Ale jeśli szukasz trybu nocnego, superszybkich zdjęć, czy jeszcze lepszego zoomu, będziesz musiał wybrać nowszy telefon.

READ  Wydarzenie dotyczące wydajności Apple Peek: Jak oglądać i czego się spodziewać

Teraz jedynym iPhone’em, który naprawdę różni się od innych, jest SE drugiej generacji, wprowadzony na rynek w 2020 roku. Dzięki klasycznemu przyciskowi Home i większym ramkom iPhone SE jest potężnym telefonem o mniejszej, prostszej konstrukcji. Jego aparaty są porównywalne z ofertą iPhone’ów 11 z 2019 roku, ale ich cena to 399 USD dla tych, którzy nie lubią zmian.

Jeśli jesteś fanem Apple, istnieje szansa, że ​​co roku uaktualniasz swojego iPhone’a, aby uzyskać lepszą wydajność i lepsze aparaty, a także ekskluzywne funkcje. Na linii 11 był ultraszerokokątny obiektyw, rozmiar Pro Max i układ U1. Na przykład w przypadku linii iPhone 12 jest skaner 5G i LiDAR, a także nowy projekt.

Mając to na uwadze, jak często i dlaczego uaktualniasz swojego iPhone’a? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple: