Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Anglia rozpoczyna przygotowania do turnieju Euro 2020 z graczami przybywającymi z północnego wschodu

Anglia rozpoczyna przygotowania do turnieju Euro 2020 z graczami przybywającymi z północnego wschodu

Obóz Anglii rozpoczął się na Mistrzostwach Europy 2020

Gracze z Anglii zaczęli spotykać się na północnym wschodzie, gdy Gareth Southgate rozpoczął przygotowania do mistrzostw Europy.

Trener Three Lions wyznaczył w zeszłym tygodniu tymczasową drużynę złożoną z 33 graczy na to rekonfigurowane Euro, którą we wtorek będzie musiał zmniejszyć do 26 nazwisk.

Southgate wyznaczyło rozszerzoną grupę, aby pomóc przezwyciężyć efekt nieobecności w europejskim finale, z siedmioma graczami uczestniczącymi w sobotnim meczu Ligi Mistrzów UEFA między Chelsea i Manchesterem City.

Pięciu innych graczy grało w Manchesterze United w środę, kiedy drużyna Ole Gunnara Solskjaera przegrała w rzutach karnych z Villarreal w Lidze Europy.

Dostępni członkowie zespołu zgłosili się w sobotę do Rockliffe Hall na północnym wschodzie, gdzie rozpoczęli dziewięciodniowy obóz w meczach towarzyskich z Austrią i Rumunią w Middlesbrough.

Wśród przybyłych był kapitan Anglii Harry Kane, podobnie jak Jesse Lingard, Dominic Calvert Lewin i Kieran Trippier.

Ten ostatni został zmuszony do zakończenia okresu kwarantanny po powrocie z Hiszpanii, gdzie zdobył tytuł LaLiga z Atletico Madryt.

Jordan Henderson był również powiązany z Southgate, ponieważ kapitan Liverpoolu chce udowodnić swoją sprawność fizyczną, ponieważ został zdyskwalifikowany po operacji biodra w lutym.

The Three Lions spotkają się w środę z Austrią i zakończą przygotowania przeciwko Rumunii na stadionie Riverside w najbliższą niedzielę.

READ  86 UGA studenci-sportowcy zdobywają SEC Academic Rank od SEC