Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Angelique Gerber powraca do współpracy z Torben Belts i przygotowuje się w Polsce przed powrotem w 2024 roku.

Angelique Gerber powraca do współpracy z Torben Belts i przygotowuje się w Polsce przed powrotem w 2024 roku.

Angelique Kerber będzie jedną z wielu zawodniczek, które chcą powrócić na Australian Open 2024, a przygotowania rozpoczęły się już po tym, jak na początku tego roku została mamą.

35-latek trenuje pod okiem swojego byłego wieloletniego trenera Torbena Peltza, który rozstał się przed sezonem 2022. Byli w Akademii Tenisowej Angie Kerber w Polsce, a Peltz niedawno rozstał się z Anett Kontaveit z powodu przejścia na emeryturę.

Dołączy do Naomi Osaki, a także Emmy Raduganu, Carbine Muguruzy, Caroline Wozniacki (która zakończyła sezon po US Open) i Simony Halep jako dzikie karty lub faworytki do wykorzystania. W niektórych przypadkach stopień chroniony.

Oznacza to, że początek sezonu 2024 będzie pełen intryg i nie sposób nie zgodzić się, że powrót do pasów Gerbera jest czymś naturalnym.

„Przed porodem dziecka byłam w trasie bez autokaru, ale jasne jest, że potrzebuję autokaru, aby wrócić” – powiedziała według BILD.

Uważa Wozniacki za inspirację, regularnie rozmawiają i będzie śledzić jej powrót. Po występie na Wimbledonie potwierdziła informację o ciąży przed US Open: „Naprawdę chciałam zagrać na US Open, ale ostatecznie zdecydowałam, że mecz jeden na dwa nie jest sprawiedliwy”.

Ale Ogień nadal pozornie płonie jasno i po wyrażeniu chęci powrotu na początku roku, jest to teraz prawdopodobne.

=https://twitter.com/womenstennis/status/1699282917141168382?ref_src=twsrc%5Etfw” data-service=”twitter”>

READ  Ukraina, Polska będąca celem ataku ransomware, mówi Microsoft