Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Angelina Jolie została zauważona na lotnisku JFK po wynajęciu nieruchomości na Manhattanie, która kiedyś należała do Andy’ego Warhola

Angelina Jolie została zauważona na lotnisku JFK po wynajęciu nieruchomości na Manhattanie, która kiedyś należała do Andy’ego Warhola

Angelina Jolie została zauważona, gdy wyglądała elegancko na lotnisku JFK w Nowym Jorku, kiedy przybyła do Big Apple z dwójką dzieci, 19-letnim Paxem i 18-letnią Zahrą, w piątek.

Aktorka Maleficent, lat 48, wyglądała szykownie w czarnym trenczu i białych spodniach.

Gwiazda Mr. and Mrs. Smith miała ciemne loki rozpuszczone i proste, a na twarzy miała czarne okulary przeciwsłoneczne.

Wyciągnęła szarą torebkę, a jej dzieci podążały za nią przez zatłoczony korytarz.

Zahra miała na sobie czarne spodnie z szarą bluzką i szarą kurtką, podczas gdy Pax wybrał na wycieczkę czarne spodnie i białą koszulę.

W DRODZE: Angelina Jolie wyglądała elegancko na lotnisku JFK w Nowym Jorku, kiedy przybyła do Big Apple z dziećmi Pax, 19 lat i Zahra, 18 lat, w piątek

Do zdarzenia doszło kilka dni po ujawnieniu, że Jolie wynajmowała 57 Great Jones Street w Nowym Jorku.

Budynek był własnością Andy’ego Warhola i był miejscem, w którym ostatnio mieszkał i pracował Jean-Michel Basquiat, od 1983 roku aż do śmierci w 1988 roku.

„Gdy tylko zaczął chodzić, zakochałem się w nim” — powiedział John Roach, broker w Meridian Capital Group, który reprezentował właściciela. Krawężnik.

„Upewniłem się, że dostała tę umowę” – dodał.

Planuje otworzyć atelier Jolie w przestrzeni, którą nazywa „globalną rodziną” niereprezentatywnych krawców, którzy pracują wyłącznie z przedmiotami z recyklingu.

„Mamy nadzieję stworzyć społeczność kreatywności i inspiracji, niezależnie od pochodzenia społeczno-ekonomicznego” — pisze Jolie. Witryna Atelier Jolie.

Będzie to „miejsce współpracy twórców z wykwalifikowaną i zróżnicowaną rodziną ekspertów krawieckich”. Będzie to również „miejsce zabawy”.

Nieruchomość była wystawiona na sprzedaż za 60 000 dolarów miesięcznie z minimalnym okresem najmu wynoszącym 10 lat – jednak nie jest jasne, czy tyle zapłaciłaby Jolie.

PODRÓŻNICY: Aktorka Maleficent, lat 48, wyglądała szykownie w czarnym trenczu i białych spodniach. Gwiazda Mr. and Mrs. Smith miała ciemne loki rozpuszczone i proste, a na twarzy miała czarne okulary przeciwsłoneczne
Nowe przedsięwzięcie: powracająca, powracająca aktorka niedawno wynajęła nowojorski budynek, który kiedyś należał do Andy’ego Warhola.

Budynek o powierzchni 6600 stóp kwadratowych jest dostępny na rynku od listopada.

Pośrednik powiedział, że Jolie była „bardzo praktyczna” w sfinalizowaniu transakcji i odwiedziła nieruchomość kilka razy w ciągu sześciu miesięcy.

„Myślę, że zespół zająłby się tym wszystkim, ale ona chciała się upewnić, że załatwiła sprawę” – powiedział Roche.

READ  Aktualizacja Google May Pixel naprawia słabe wibracje powiadomień na telefonach Pixel 6

Jolie zmierzyła się z konkurencją o miejsce ze strony kilku osób. Jednak ostatecznie „zdecydowaliśmy, że koncepcja Angeliny będzie najodpowiedniejszym i najlepszym sposobem wykorzystania budynku” – powiedział Roach.