Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Angela M. Detono 1927-2023 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA — Angela Marie „Anji” Kalkanie Detono, lat 95, z Boardman, zmarła w czwartek rano, 2 marca 2023 r., w Hampton Woods Nursing and Rehabilitation Center w Polsce.

Angie urodziła się we wschodniej części Youngstown jako córka Giuseppe i Marianne Besa Calcagni.

Angie była absolwentką East High School w 1945 roku i była znana ze swojego wyczucia stylu. Oczywiście pracowała dla sklepów McKelvey i Strouss. Angie zawsze można zobaczyć w szpilkach i cieszących się częstymi zakupami.

Angie uczęszczała do szkoły, aby zostać stewardessą na początku lat pięćdziesiątych. Po ukończeniu studiów wróciła do domu i poznała miłość swojego życia, Paula Detono. Pobrali się 21 kwietnia 1956 roku i cieszyli się miłością przez 45 lat, aż do śmierci Paula w 2001 roku.

Poza tym, że była dumną gospodynią domową, Angie była oddaną członkinią kościoła Matki Bożej z Góry Karmel w Youngstown. Była członkinią Mothers of the Cross, comiesięczną wolontariuszką na Spaghetti Dinner Party, wolontariuszką na dorocznym festiwalu i częstą uczestniczką Adoracji. Angie była również członkinią Ridgewood Garden Club i była dobrze znana ze swoich talentów do pieczenia, zwłaszcza jej „Secret Chocolate Cake”. Najszczęśliwsza była, gdy w święta gościła u siebie rodzinę. Wszyscy, którzy ją znali i kochali, będą tęsknić za pokorną i pełną miłości obecnością Angie.

Angie zostanie zapamiętana przez swoją córkę, Paulę (Jonathan) Vanity of Boardman; Shane Fancet z Boardmana; szwagier, Joseph Detono z Campbell; i wiele siostrzenic i siostrzeńców, siostrzenic i siostrzeńców; I siostrzeńcy i siostry.

Ze strony rodziców śmierć Inge poprzedziło rodzeństwo Artur i Eugeniusz Kalkany.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić i złożyć hołd Angie od 9 do 10 rano w poniedziałek, 6 marca 2023 r., w kościele Matki Bożej z Góry Karmel, 343 po drugiej stronie Mount Carmel Ave. Youngstown, OH 44505.

Chrześcijańska msza pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek o 10 rano w kościele, której przewodniczyć będzie prałat Michael G. Cariglio.

READ  Podsumowanie sportowe: Griffith dołącza do Oilers, Nicholas prowadzi Kanadę, McPherson zdobywa nagrodę

Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Kalwarii.

Rodzina Angie chciałaby podziękować zespołowi fizjoterapeutów w Hampton Woods Nursing and Rehabilitation Center, Kelly Fleming i Renee Atkins za ich wsparcie i poświęcenie w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Zamiast kwiatów można złożyć datki w imieniu Angie na rzecz kościoła Matki Bożej z Góry Karmel, 343 Via Mount Carmel Ave. Youngstown, OH 44505.

Przygotowania powierzono profesjonalnej opiece Domu Pogrzebowego Rossi i Santucci, 4221 Market Street, Boardman. Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić stronę www.rossisantuccifh.com, aby zobaczyć nekrolog i złożyć kondolencje rodzinie Angie.

(specjalne zawiadomienie)