Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Amsterdam w Modern Warfare 2 wygląda niesamowicie… na pierwszy rzut oka

Amsterdam w Modern Warfare 2 wygląda niesamowicie… na pierwszy rzut oka

Call of Duty: Modern Warfare IIKampania dla jednego gracza rozpoczęła się w zeszły piątek dla tych, którzy zamówili grę w przedsprzedaży, a wczesny moment natychmiast eksplodował online. Krótki film prezentujący poziom Amsterdamu opracowany przez Activision stał się wirusowy, ponieważ na pierwszy rzut oka wygląda bliższe rzeczywistości i ponieważ zawierał krótkie spojrzenie na zamiennik corocznej strzelanki wojskowej.

„O mój Boże, Amsterdam wygląda *niesamowicie* realistycznie w nowym Call of Duty – trudno mi uwierzyć, że to gra wideo” – napisał autor treści UX i projektant Juan Boes nad filmem. MWII 21 października nastąpiła w tej sprawie zawyżona kalkulacja. Gdy kamera w grze porusza się po ulicach i blokuje kanał w Amsterdamie, oświetlenie i odbicia sprawiają, że wygląda ona jak nagranie ze smartfona, a nie nagranie z rozgrywki.

Czytaj więcej

Czwarte zadanie w MWIIto samo a sequel do ponownego uruchomienia podrzędny nowoczesna wojna Wezwanie do służby Podserii, przedstawia kapitana Johna Price’a i jego współpracowników. Na ulicach holenderskiej stolicy, aby zakraść się i obserwować spotkanie meksykańskiego kartelu. Muszą porwać jednego z jego członków w poszukiwaniu wskazówek, co wymaga szpiegowania barów, które jednak zapewniają piękny widok na zabytkowe miasto.

Czytaj więcej: 14 strzelanek do gry, gdy czekasz wezwanie do służby modern warfare 2

W rzeczywistości materiał filmowy z gry dobrze pasuje do prawdziwej ulicy, która ją zainspirowała. Reżyser narracyjny Infinity Ward Jeffrey Keith Negus Udostępniony film na stronie Otoczenie, które zainspirowało scenę w grze, pozwoliło graczom zobaczyć, jak twórcom gry w cudowny sposób udało się ją odtworzyć, w tym nieoczekiwany moment, kiedy łódź przepłynęła pod mostem dla pieszych.

Wszystko nam przypomina Wygląd „przerażająco prawdziwy” 4. jeździć strzały Co stało się popularne w zeszłym roku w tym czasie. w MWIIW pewnym przypadku iluzję przerywa tylko przyjrzenie się z bliska określonemu obiektowi lub gdy jedna z niegrywalnych robotycznych postaci wpadnie ci w oko. Na poziomie nie ma też walki w dużych grupach ani cięcia, co oznacza, że ​​deweloperzy prawdopodobnie skupią większość swojej uwagi na dostrajaniu głównie statycznych detali (chociaż są dużo krytyków Jak również anatomia sceny).

Modern Warfare 2 Amsterdam Mission (głupa grafika)

READ  Recenzja: Druga część filmu dokumentalnego Hersheya Fieldera „The Rally” jest zarówno łamiąca serce, jak i poruszająca

Wystarczyło, aby trochę zasmucić, co może zrobić jedna z największych operacji studia w przebojowych grach, jeśli zdecyduje się umieścić te zasoby za każdą grą, która nie była. Wezwanie do służby. „Wyobraź sobie, że wydali takie pieniądze i polerowali grę, w której nie tylko strzelasz facetom w twarze, to jest piękny park rozrywki i lubię go odkrywać w stylu shenmue” ćwierkanie jazz, ty? Współtwórca, Luis Hernandez.

Na podobny pomysł wpadł projektant Inkle Studio, Nat Clayton. „W niektórych kręgach było to przez cały dzień, ale wydaje mi się, że w tym klipie rozdzielczość optyczna jest mniej niż świetna i bardziej sprawiedliwa…” Napisał. „Nieczęsto widzimy ewolucję grafiki, której używaliśmy do przedstawiania bardzo zwyczajnych i przyziemnych obszarów rzeczywistego świata”.

Niestety, te gry nie sprzedają się w 30 milionach kopii rocznie Wezwanie do służby Robić.

Więcej Kotaku

zapisać się na Biuletyn Kotaku. aby otrzymywać najnowsze wiadomości, FacebookA Świergot A Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.