Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

AMP uruchamia w Agrex-Echo Polska demonstrację recyklingu w zakresie robotyki i sztucznej inteligencji

Denver- (Drut handlowy) – AMP Robotics Corporation („AMP”), pionier w dziedzinie infrastruktury sztucznej inteligencji, robotyki oraz branży odpadów i recyklingu, rozszerza swoją obecność w Europie. . Witryna może być wykorzystywana przez firmy zajmujące się recyklingiem i gospodarką odpadami w całej Europie do klasyfikowania szerokiej gamy papieru, tworzyw sztucznych i metali przy użyciu jednego z systemów robotycznych AMP sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Mianowany przez AMP Agrex-Ego, Kompleksowy dostawca usług dla branży odpadowej oraz jej oficjalnych dystrybutorów dla klientów w Polsce. Agrex-Echo świętuje 30-lecie działalności, zapewniając doradztwo w zakresie projektowania i instalacji, szkolenia i wsparcie techniczne oraz współpracę z wiodącymi producentami sprzętu w całej Europie.

„Otwarcie naszej strony demonstracyjnej w Laplin z firmą Abrex-Ego i jej długoletnim partnerem SIGMA to kolejny ważny kamień milowy w rozwoju naszej obecności w Europie” – powiedział Gary Ashburner, dyrektor generalny AMP Robotics Europe. „Wzajemnie angażujemy się w obniżanie kosztów recyklingu i ulepszanie odzysku materiałów i czekamy na otwarcie naszych drzwi społeczności zajmującej się odpadami i recyklingiem, aby zobaczyć, jak nasze systemy, oparte na największej w branży bazie danych sztucznej inteligencji, mogą zmienić ich działanie”.

AMP zainstalował swój pierwszy system klasyfikacji robotów w Europie pod koniec 2020 roku. Od czasu ogłoszenia tego Partnerstwo resellerskie z zaawansowanymi technologiami REP-TEC Dla klientów w Wielkiej Brytanii i Irlandii w lipcu Pierwsza instalacja na wyspach z Reciko, Grupa AMP w Europie obejmuje wsparcie sprzedaży, szkolenia i nie tylko, oprócz personelu sprzedaży bezpośredniej.

„Istnieje silne pragnienie wdrożenia rozwiązań AI i automatyzacji w celu najbardziej wydajnego przetwarzania materiałów w Europie, a AMP jest zdecydowanym liderem” – powiedział Jacek Svatsky, dyrektor generalny Agrex-Ego. „Robot, który zainstalowaliśmy w witrynie referencyjnej SIGMA, oferuje doskonałe spojrzenie na transformację gospodarki branży dla przyszłych klientów i innych zainteresowanych stron”.

AMP i Agrex-Echo wygrały oba AMP na targach POLECO 2021, 13-15 października, Stoisko 88, Hala 5. Złote medale na Polego 2020 Do inteligentnych systemów robotyki. Aby zwiększyć penetrację rynku, AMP aktywnie poszukuje dodatkowych partnerstw odsprzedawców w Austrii, Francji, Niemczech, Holandii i Szwajcarii.

READ  🇵🇱 Polska: Pierwsze wykonanie na żywo odnowionego "To the Moon".

O robotyce AMP

Robotyka AMP Wykorzystanie sztucznej inteligencji i automatyzacji w celu zwiększenia wskaźników recyklingu modernizuje światową infrastrukturę recyklingu i ekonomicznie przywraca materiały z recyklingu jako surowce w globalnym łańcuchu dostaw. Szybki system robotyki AMP Cortex ™ automatyzuje identyfikację i sortowanie surowców wtórnych ze strumieni materiałów kompozytowych. System operacyjny AMP Neuron ™ AI jest stale szkolony w celu identyfikacji produktów o różnych kolorach, teksturach, kształtach, rozmiarach, kształtach i etykietach marki oraz możliwości ich recyklingu. Neuron prowadzi roboty do zbierania przedmiotów, które muszą zostać poddane recyklingowi. Zaprojektowany do pracy 24/7, wszystko to dzieje się z nieludzką prędkością z najwyższą dokładnością. AMP Clarity வழங்க Zapewnia dane i charakterystykę materiałów nadających się do recyklingu i brakujących elementów, pomagając firmom zajmującym się recyklingiem i producentom w maksymalizacji odzysku. W Ameryce Północnej, Azji i Europie technologię AMP można poddać recyklingowi ze zbiorów miejskich, pozyskując wartościowe przedmioty ze złomu elektronicznego oraz materiały o wysokiej wartości z budowy i ruin.

O Agrex-Eco

Agrex-Ego Limited to rodzinna firma świadcząca usługi dla biznesu gospodarki odpadami w Polsce, reprezentująca wiodących europejskich producentów i technologię, rozwiązania recyklingu przemysłowego oraz czołowych europejskich producentów i robotykę AMP ze Stanów Zjednoczonych. W ciągu ostatnich 10 lat Agrex-Echo sprzedał i zainstalował ponad 330 maszyn w całej Polsce. Firma z 30-letnią historią jest dobrze znana w Polsce i jest jednym z trzech czołowych dystrybutorów na rynku.