Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

AMD ogłasza nowy pakiet „Raise The Game” w obliczu krachu na rynku kryptowalut i spadku cen GPU

Wiadomo, że producenci, programiści i sprzedawcy czasami łączą popularny lub niezbyt sprzedawany produkt ze znanymi grami w nadziei na czerpanie korzyści z pakietów. Koncepcja ta jest szeroko stosowana, a AMD będzie oferować własne karty z serii RX 6000 z jednymi z najlepszych gier, co jest bardzo nietypowe, zwłaszcza biorąc pod uwagę szybkość jej wczesnego wypuszczania na rynek.

AMD spieszy się ze sprzedażą kart MSRP Radeon RX 6000 firmy i wypuszcza mało znany pakiet gier bez przewodnika cenowego, pełnej listy gier i nie tylko

Karty graficzne są tak popularne, że do dziś łączenie gier i akcesoriów może wydawać się bonusem. W tej chwili rynek jest odpowiedni dla każdego. Ceny kart graficznych zostały obniżone. Obecny rynek kryptowalut wykazuje niewielki spadek, dzięki czemu komponenty są bardziej dostępne dla wszystkich. Istnieje wiele wysokiej klasy gier premium, które wymagają zaawansowanego sprzętu, aby zapewnić optymalne wrażenia.

Plotka głosi, że pierwszy Exascale APU firmy AMD to Instinct MI300: zasilany przez rdzenie Zen 4 CPU i rdzenie GPU CDNA 3 dla szybkiej wydajności HPC

Jednak wieści od AMD wyglądają bardziej ponuro i mogą zaszkodzić firmie, co tłumaczy zmianę w nadchodzącej grze i aktualnie aktywnym pakiecie GPU. W pewnym sensie. AMD wprowadza na rynek najnowsze karty graficzne Radeon RX 6X50 XTSkłada się z modeli 6650, 6750 i 6950 XT. Karty są najnowszymi wyprodukowanymi przy użyciu technologii RDNA2, ponieważ firma rozpoczyna prace nad produktami RDNA3.

Gdy rynek się zmienia, AMD gorączkowo ogłosiło pakiet „Raise The Game”, zanim urzędnicy podali datę. Pakiet jest więc aktywny, ale firma nie poinformowała jeszcze użytkowników, które gry będą dostępne. Ta akcja AMD jest wyjątkowa, ponieważ firma nie przeforsowała pakietu tak szybko bez pełnych szczegółów i więcej przed konkretną zapowiedzią.

READ  Pełna wersja gry TimeSplitters 2 zostaje odblokowana w Homefront: The Revolution

Anand Tech Uzyskaj dostęp do dodatkowych informacji, które umknęły innym serwisom informacyjnym. Pakiet będzie zawierał nowe Saint’s Row nowej generacji i Sniper Elite 5. Obie gry nie zostały jeszcze wydane, przy czym Sniper Elite 5 zostanie wydany w ciągu dwunastu dni, a Saint’s Row czeka na premierę 23 sierpnia. Ale jest to również spekulacja, ponieważ gry nie zostały potwierdzone jako część pakietu.

Ponadto AMD nie skomentowało warunków pakietu, które mogą zawierać więcej szczegółów, takich jak poziomy, punkty cenowe i inne. Jedyną wiarygodną informacją, która została ujawniona, jest to, że AMD będzie składać się z karty graficznej AMD RX 6400 w swoim pakiecie.

Wycieki planu AMD EPYC dla serwerów: EPYC Genoa-X z Zen 4 i 3D-V-Cache w pierwszej połowie 2023 r., Genua, Bergamo i Turyn z obsługą SP6

Obecnie każdy zakup dokonany między 10 maja 2022 a 13 sierpnia 2022 od AMD będzie kwalifikował się do pakietu. Gdy tylko będziemy mieli więcej szczegółów do udostępnienia, zaktualizujemy tę historię.

źródło: AnandtekI AMD