Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ambasada RP oferuje wybór sześciu marek kosmetycznych

Dyplomata

W zeszły czwartek Ambasada RP Przedstawiciele sześciu polskich firm kosmetycznych, Pais, Slovianka, Invere, Yogaba, Maitlarnia cederi sspaki, Maitlarnia cederi sspaki I Żeglarstwo. Firmy te uczestniczą w targach kosmetycznych Wygląd salonu -Międzynarodowe Centrum Estetyki Wizerunku i Integratywnej- Rozpoczyna się w ten weekend w przestrzeniach wystawowych IFEMA w Madrycie.

Setki kosmetycznych przedsiębiorców, dystrybutorów i firm zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych co roku przyjeżdżają do stolicy Hiszpanii, aby wziąć udział w tym znanym na całym świecie wydarzeniu. W ciągu 3 dni prezentowane są najnowsze produkty i technologie z takich dziedzin jak fryzjerstwo, medycyna estetyczna czy koloryzacja paznokci. W tym roku polscy producenci udoskonalą swoje rozwiązania do pielęgnacji ciała, manicure i makijażu.

Czwartkowe wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z ambasadą Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH W Madrycie przyciągnęła przedstawicieli korpusu dyplomatycznego i polskiego społeczeństwa, dystrybutorów kosmetyków i czasopism specjalistycznych. Podczas spotkania zwiedzający przekonali się o wysokiej jakości i trwałości polskich kosmetyków naturalnych oraz mogli wypróbować nowe produkty do pielęgnacji ciała.

READ  Moody's obniża rating polskiego mBanku, potwierdza Bank Millennium