Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ambasada RP jest gospodarzem wydarzenia „Polskie Technologie Wodne”.

Islamabad, 26 października (APP): Ambasada RP zorganizowała w czwartek wydarzenie pt. „Polskie Technologie Wodne” w związku z Targami Wody i Energii w Pak.

W wydarzeniu wzięła udział liczna liczba uczestników, w tym przedstawiciele polskich firm
Pakistańscy eksperci posiadający doskonałe doświadczenie w dziedzinie środowiska wodnego i zarządzania – stwierdzili w komunikacie prasowym wydanym przez ambasadę.

W swoim przemówieniu otwierającym Ambasador RP Maciej Pizarski przedstawił krótką charakterystykę spółek akcyjnych działających w Polsce.

Omówił utrzymujące się problemy związane z wodą, w tym głównie powodzie, zanieczyszczoną wodę i aspekty pokrewne.

Podkreślił, w jaki sposób polskie firmy mogą wnieść swoje innowacyjne pomysły do ​​infrastruktury i mechanizmów wodnych Pakistanu.

Polskie firmy, w tym Symbiona, Pietrucha, Meliorex i Nanoseen, aktywnie uczestniczyły i dzieliły się swoimi poglądami na temat stanu wody w Pakistanie i jego przyszłego wpływu na środowisko Pakistanu.

Ekspert ds. zarządzania wodą i klimatem dr Fazilda Nabeel, dr Azeem Ali Shah z Międzynarodowego Instytutu Gospodarki Wodnej i Syed Zahid Aziz, dyrektor generalny urzędu AAB-E-PAK, podzielili się swoim jasnym poglądem na temat warunków wodnych w kraju.

Podzielili się także swoimi poglądami, pokazując, jak polskie technologie mają zastosowanie i są rewolucyjne w pakistańskim sektorze wodnym.

APLIKACJA/futro/zah

READ  Polska i Litwa naciskają na zakończenie uzależnienia Rosji od gazu