Tech

Amazon wypuszcza w tym tygodniu nową, łatwą w użyciu aktualizację Echo

Amazon powraca z kolejną aktualizacją Echo, a czas nie może być dużo lepszy. Ponieważ dzieci zbliżały się do założenia mundurków i udania się do szkoły po długiej letniej przerwie, sprzedawca internetowy wypuścił aktualizację mającą na celu przygotowanie rodziny rano.

Nową rutynę „Poranek w szkole” można aktywować na dowolnym urządzeniu Echo i zawiera alarm, który informuje „Czas wstawać do szkoły”. Następnie włączają się światła, włącza się pełny raport pogodowy i wiadomości oraz informacje o dniu, w tym o tym, co znajduje się na ich liście przypomnień szkolnych.

Aby aktywować tę aktualizację, właściciele Echo muszą po prostu zeskanować kod QR (Przez ten link), postępuj zgodnie z instrukcjami na telefonie, a następnie aktywuj procedurę w aplikacji Alexa.

Gdy to zrobisz, użytkownicy muszą po prostu powiedzieć „Alexa, przygotujmy się do szkoły” za pomocą Echo, a my zajmiemy się resztą.

„Wiemy, że czasami rodziny potrzebują dodatkowej ręki, więc Alexa jest zawsze gotowa, aby pomóc w uproszczeniu poranka, od dźwięków wielu alarmów, włączania świateł, odtwarzania muzyki, a nawet uruchamiania ekspresu do kawy — a wszystko to dzięki mocy dźwięku, ” powiedział Eric King, dyrektor Alexa Europe.

„Stworzyliśmy nową rutynę Alexa dla szkolnego poranka, aby nie tylko pomóc rodzicom zmotywować dzieci do przygotowania się do szkoły, ale także pomóc im radzić sobie z porannymi zadaniami”.

Czytaj więcej: Użytkownicy Amazon Echo mogą nie być zazdrośni o nadchodzącą sztuczkę Google Home

Oprócz tej nowej szkolnej rutyny, Amazon przypomniał również użytkownikom o wielu innych rzeczach, o które mogą teraz poprosić rozmownego asystenta Alexy, w tym o nowe gry do grania i rzeczy do gotowania.

Więc jeśli masz w domu inteligentny głośnik, oto kilka nowych rzeczy do wypróbowania.

„Alexa, zaśpiewaj głupią piosenkę”

„Alexa, otwórz Song Blast”
Wypróbuj nowy ostateczny quiz muzyczny na Alexa.

READ  Konami przyznaje, że następca PES, eFootball, będzie w rzeczywistości wersją demonstracyjną podczas premiery

“Alexa, ustaw licznik czasu czytania na 30 minut”

“Alexa, tom 5”

“Alexa, jaka jest najstarsza planeta?”

“Alexa, daj mi przepis na makaron”

“Alexa, jakie masz nowe funkcje?”

“Alexa, czy w Brighton jest słonecznie?”

„Alexa, ogłaszam, że film ma się rozpocząć”.
Poproś Alexę o ogłaszanie ogłoszeń na wszystkich zgodnych urządzeniach Echo w Twoim domu lub w aplikacji Alexa.

Alexa, jaka jest stolica Tanzanii? “

“Alexa, obudź mnie w stolicy”
Obudź się przy dźwiękach ulubionego radia i ustal codzienną rutynę.

“Alexa, co mogę powiedzieć?”

“Alexa, mów wolniej”
Dostosuj szybkość mówienia Alexy, aby Twoje interakcje były bardziej naturalne w oparciu o swoje preferencje. Możesz też powiedzieć „Alexa, mów szybciej”. Aby zresetować szybkość mówienia Alexy, po prostu powiedz „Alexa, mów z domyślną szybkością”.

“Alexa, włącz tryb szeptu”
Dawno minęły czasy, kiedy musiałeś obudzić swojego partnera, aby poprosić Alexę o wyłączenie alarmu. Tryb szeptu to funkcja, która pozwala szeptać do Alexy, która z kolei szepcze, gdy ci odpowiadają.

„Alexa, przetłumacz na hiszpański”
Alexa może pomóc w tłumaczeniu na żywo w języku francuskim, niemieckim, hindi, włoskim, brazylijskim portugalskim i hiszpańskim.

Alexa, stwórz listę rzeczy do zrobienia
Jeśli chcesz wiedzieć, co jest na twojej liście, po prostu zapytaj „Alexa, co jest na mojej liście rzeczy do zrobienia?”.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment