Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Amazon oferuje użytkownikom Kindle 1 milion książek za 99 pensów i to nie wszystko

Amazon oferuje użytkownikom Kindle 1 milion książek za 99 pensów i to nie wszystko

Jeśli chciałeś przeczytać coś podczas świąt Bożego Narodzenia, Amazon może mieć odpowiedź. Sprzedawca internetowy właśnie ogłosił rozpoczęcie niesamowitej nowej oferty, która oferuje pełny dostęp do usługi Kindle Unlimited za jedyne 99 pensów. Niewiarygodnie dobra oferta oznacza, że ​​możesz przeglądać dowolną liczbę z miliona oferowanych książek za mniej niż 1 GBP.

Jeśli jeszcze nie byłeś tego świadomy, Amazon Kindle Unlimited jest trochę jak czytająca wersja Netflix lub Prime Video. Użytkownicy po prostu płacą miesięczną subskrypcję za pomocą e-booków, a następnie są one dostępne do przeglądania bez konieczności ich kupowania lub wypożyczania.

Kindle Unlimited zwykle kosztuje 7,99 GBP, ale Amazon oferuje obecnie 90 dni dostępu za niską cenę 99 pensów. Oczywiście po upływie początkowego okresu zostaniesz obciążony pełną ceną, ale nie ma długoterminowej umowy i możesz odejść w dowolnym momencie.

Zobacz ofertę KINDLE UNLIMITED tutaj

Nawet jeśli nie posiadasz e-czytnika Amazon Kindle, nadal będziesz mógł subskrybować Kindle Unlimited i ogólnie czytać e-booki Kindle. To dlatego, że możesz czytać ebooki Amazon za pośrednictwem aplikacji Kindle na smartfony i tablety z systemem iOS i Android, a także na laptopach i popularnej gamie tabletów Fire firmy Amazon.

Oprócz oferowania tej wspaniałej zniżki na Music Unlimited, jest jeszcze więcej dobrych wiadomości dla każdego, kto kocha markę Kindle.

Przeczytaj więcej: Zdobądź głośnik Echo Dot za jedyne 1,64 GBP dzięki temu niesamowitemu hackowi zakupowemu Amazon

Amazon organizuje obecnie masową wyprzedaż tych urządzeń, których ceny zaczynają się od 104 GBP.

Ten niski koszt dotyczy podstawowego Kindle Paperwhite, który ma 6,8-calowy wyświetlacz, do 10 tygodni pracy na baterii, regulowane podświetlenie i jest o 20 procent szybsze przewracanie stron w porównaniu z poprzednią generacją.

Każdy, kto chce mieć e-czytnik z większą liczbą funkcji, znajdzie również zniżki na bardziej premium Kindle Paperwhite Signature Edition, który zapewnia ładowanie bezprzewodowe, więcej miejsca i ekran, który automatycznie dostosowuje się do światła wokół ciebie.

READ  Czy możesz pokonać potomka wszczepionego w Pierścień Eldenów?

W premium Kindle Oasis są też pieniądze, które są nie tylko wodoodporne, ale także wyposażone w automatyczne przewracanie stron i przyciski przewracania stron.

Jeśli brzmi to kusząco, oto wszystkie oferty Kindle dostępne przed świętami Bożego Narodzenia.

Kindle Paperwhite 8 GB
Teraz 104,99 GBP – zaoszczędź 25 GBP
Zobacz ofertę tutaj

Kindle Paperwhite Signature 32 GB
Teraz 154,99 GBP – zaoszczędź 25 GBP
Zobacz ofertę tutaj

Oaza Kindle 8 GB
Teraz 194,99 GBP – zaoszczędź 25 GBP
Zobacz ofertę tutaj