Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

All of Us Are Dead Przewidywana data premiery sezonu 2 OTT, platforma cyfrowa i więcej o K-dramacie Zombie Apocalypse

All of Us Are Dead Przewidywana data premiery sezonu 2 OTT, platforma cyfrowa i więcej o K-dramacie Zombie Apocalypse

Wszyscy nie żyjemy sezon 2

All of Us Are Dead, południowokoreański serial grozy o apokalipsie zombie, miał swoją premierę w serwisie Netflix 28 stycznia 2022 r. Pierwszy sezon liczył dwanaście odcinków. Został wyreżyserowany przez Lee Jae-kyoo i Kim Nam-su, a stworzony przez Chun Sung-ila, Kim Nam-su i Lee Jae-kyoo. Park Ji-ho, Yoon Chan-young, Cho Ye-hyun, Lomon, Yoo In-soo, Lee Yoo-mi, Kim Byung-chul, Jeon Bae-soo i Lee Kyu-hyung odegrali kluczowe role w pierwszej części. W czerwcu 2022 roku serial został przedłużony na nowy sezon. Streamer ogłosił drugi sezon All of Us Are Dead przerażającym i przerażającym siedemnastosekundowym klipem audio i wideo. Czytaj dalej, aby poznać więcej szczegółów.

We’re All Dead (sezon 2) Prawa OTT i data premiery

Drugi sezon serialu „Wszyscy nie żyjemy” będzie dostępny na platformie Netflix. Według doniesień serial internetowy ma pojawić się w OTT pod koniec 2023 lub na początku 2024 roku. Jednak data cyfrowej transmisji nie została jeszcze potwierdzona.

Nazwa serii Wszyscy nie żyjemy sezon 2
Platforma OTT Netflixa
Data premiery OTT Koniec 2023 lub początek 2024 (zgłoszone)
Wyjście
On oczernia

Gdzie obejrzeć All of Us Is Dead sezon 1

Wszyscy nie żyjemy – transmisja strumieniowa 1. sezonu W serwisie Netflix na zasadzie subskrypcji. Jest dostępny w formacie audio koreańskim (oryginalny i audiodeskrypcja), hindi, angielskim, włoskim, francuskim, niemieckim, tajskim, hiszpańskim, tureckim, polskim, japońskim, wietnamskim, indonezyjskim, filipińskim, brazylijskim portugalskim i europejskim hiszpańskim.

Zwiastun drugiego sezonu All Us Are Dead

Serwis streamingowy udostępnił zwiastun filmu All of Us Are Dead na YouTube 6 czerwca ubiegłego roku. Do tej pory uzyskał 2 916 067 wyświetleń i 103 tysiące polubień. Opis reklamy brzmi: „Czy możemy ponownie spotkać ocalałych z liceum Hyosan? Wszyscy martwi powracamy z drugim sezonem #Netflix #allofusaredead”.

READ  Nos do noszenia elektrycznie symuluje zapachy

Seria „Wszyscy jesteśmy martwi”, sezon drugi, z napisami

Informacje o obsadzie i ekipie drugiego sezonu All of Us Are Dead są traktowane jako poufne. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że obsada pierwszego sezonu powróci w sezonie 2.

Przeczytaj także: Data premiery Kaala Paani OTT: Od tego dnia Ashutosh Gowariker i Mona Singh będą transmitować strumieniowo na tej platformie

Historia We Are All Dead, sezon drugi

W pierwszym sezonie liceum staje się centrum szeroko rozpowszechnionego wirusa zombie. Uwięzieni uczniowie muszą wywalczyć sobie drogę ucieczki, w przeciwnym razie wpadną w szał i będą agresywni. Oczekuje się, że sezon 2 All of Us Are Dead będzie miał podobne założenia i może być kontynuowany od miejsca, w którym zakończył się prequel. Fabuła skupi się wokół ocalałych z liceum Hyosan.

We Are All Dead Sezon 2 Recenzje i oceny na IMDb (angielski)

Recenzje sezonu 2 All of Us Are Dead zostaną zaktualizowane po premierze. Na stronie IMDb, Wszyscy jesteśmy martwi Ocena 7,5/10 zgodnie z oceną 60 119 użytkowników.