Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Alija Semblinska przemawia po tym, jak nie została wybrana do Eurowizji 2021

Alija Semblinska przemawia po tym, jak nie została wybrana do Eurowizji 2021

Wcześniej, dziś, polski nadawca DVF, prezenter telewizyjny Rafaz, potwierdził, że Eurowizja będzie reprezentować Polskę w 2021 roku. Teraz Alija Sempliska – Kto miał reprezentować Polska W zeszłym roku – mówił o zakończeniu swojego marzenia o Eurowizji 2021.

W poście na swoim Instagramie Alija podzieliła się emocjonalnym przesłaniem na temat swojej podróży na Eurowizję:

„Marzenia o udziale w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji dobiegły końca. Już go zdałem, ale ostatnim razem przeżyłem kolejny rok. Do dzisiaj. W zeszłym roku zatrzymał mnie Govt, w tym roku

„Mam 18 lat i chcę śpiewać, tworzyć, pisać i spotykać się z wami wszystkimi na koncertach. Nie wyobrażałem sobie innego życia. Stres, szacunek i duma wynikające z umiejętności reprezentowania kraju, który kocham, przez ostatnie 12 miesięcy uczestniczyli w niej z poczuciem niepewności, mając nadzieję, że zostaną „zaproszeni” na tegoroczny konkurs.

„To się po prostu nie wydarzyło… oczywiście moja nowa piosenka na Eurowizję nie była wystarczająco dobra, aby dać nam szansę.

„Dziękuję za wsparcie przez cały rok, za hasztag # alicjanaESC2021, za niesamowitą energię i zaufanie, które mnie pokładają! Obiecuję, że nie odłożę na bok swojej kariery muzycznej, kolejne niespodzianki Aliji są robione specjalnie dla Ciebie!

„Moje marzenie o wyjeździe na Eurowizję jest wciąż żywe i mocno wierzę, że pewnego dnia uda mi się je spełnić.

„Alicja”

Alija zauważył również, że piosenka, którą zaproponował na Eurowizję, była „niewystarczająco dobra”, aby ją wybrać. To szybko kładzie kres plotce, że piosenka Rafy „The Ride” była pierwotnie przeznaczona dla Aliji. Wydaje się, że Alija faktycznie pracował nad inną piosenką.

W swoim komunikacie Alija wyraził poparcie dla polskiego wykonawcy Eurowizji 2021 Rafaza Prosowskiego.

Alija’s Eurovision Tour

Alija zasłynęła, gdy Sembliska wygrała w 2019 roku Głos Polski. Został wówczas ogłoszony jako jeden z konkurujących aktorów Szansa na sukces, Ogólnopolski finał Eurowizji 2021.

READ  Polska wyśle ​​na Ukrainę pojazdy piechoty, MiG-y, moździerze i rakiety – EURACTIV.com

W programie Alija wykonała piosenkę „Empires”, której współautorem jest Laurel Parker, autorka tekstów z Eurowizji. Alija wygrała krajowy finał i miała reprezentować Polskę na Eurowizji 2020 – niestety edycja konkursu piosenki 2020 została odwołana.

Ale Alija przeżył swój moment Eurowizji z „Empires”. Na Junior Eurovision 2020 miał okazję wykonać piosenkę jako przerwę od występu, który mógł przynieść na Eurowizję 2020.

Alija nie będzie reprezentować Polski na Eurowizji 2021, nie możemy powiedzieć, że w przyszłości nie zobaczymy jej w innej wersji Eurowizji.

Co myślisz? Czy denerwujesz się, że Alija nie wróci w tym roku na Eurowizję? Czy chcesz, żeby spróbowała ponownie w przyszłości? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami poniżej!

Więcej informacji o polskiej Eurowizji znajdziesz tutaj