Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Align Technology otwiera swój pierwszy regionalny zakład produkcyjny w regionie EMEA we Wrocławiu, Polska

Align Technology otwiera swój pierwszy regionalny zakład produkcyjny w regionie EMEA we Wrocławiu, Polska

Tempe, Arizona. & WROCŁAW, POLSKA–(Przewód biznesowy)–Wyrównaj Technology, Inc. („Align”) (NASDAQ: ALGN) to wiodąca światowa firma produkująca wyroby medyczne, która projektuje, produkuje i sprzedaje przezroczyste nakładki, skanery wewnątrzustne iTero™ oraz system exocad™ CAD/Invisalign®. Firma CAM Services for Ortodoncja i Stomatologia Zachowawcza ogłosiła dziś oficjalne otwarcie swojego pierwszego regionalnego zakładu produkcyjnego na Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA) we Wrocławiu, w Polsce. Nowy zakład jest trzecim regionalnym zakładem produkcyjnym Align, po Juarez w Meksyku i Jiang w Chinach.

Najnowocześniejszy zakład we Wrocławiu, w Polsce, będzie stanowił bazę operacyjną dla działalności Align w regionie EMEA i będzie częścią globalnej produkcji prawie 1 miliona unikalnych części do przezroczystych nakładek dziennie. 15 września we Wrocławiu odbyła się uroczysta ceremonia otwarcia z udziałem Jakuba Mazura, Zastępcy Prezydenta Miasta Wrocławia wraz z kierownictwem Alaina i wrocławską kadrą. Oczekuje się, że nowy zakład produkcyjny Align do końca 2025 r. zwiększy zatrudnienie o ponad 2500 miejsc pracy, co czyni go największą dotychczas inwestycją firmy w regionie. Nowy budynek zajmuje powierzchnię 80 000 m2 i jest zgodny ze standardowymi przepisami dotyczącymi zrównoważonego rozwoju, w tym certyfikatami LEED i ISO14001.

Nowy obiekt w regionie EMEA rozpocznie działalność w II kwartale 2022 r. w ramach strategii Align, która ma na celu zbliżenie obiektów operacyjnych do klientów. Region EMEA reprezentuje ponad 7 milionów przypadków ortodontycznych rozpoczynających się rocznie i ponad 150 milionów konsumentów, którzy mogą korzystać ze zdrowego, pięknego uśmiechu. Align współpracuje bezpośrednio z lekarzami, aby zapewnić swoim pacjentom system przezroczystych nakładek Invisalign, które zalecają do prostowania zębów i przekształcania ich uśmiechu.

„Z przyjemnością ogłaszam, że nasz pierwszy zakład produkcyjny nakładek w regionie EMEA i trzeci na świecie został otwarty we Wrocławiu w Polsce. Ta znacząca inwestycja podkreśla nasze zaangażowanie na rzecz wyszkolonych lekarzy i ich pacjentów w skali regionalnej i globalnej oraz rozszerza naszą działalność regionalną o placówki planowania leczenia (TREAT) w Polsce, Niemczech, Francji i Hiszpanii” – powiedział Emory Wright, dyrektor Align Technology. Wiceprezes ds. operacji globalnych.

READ  Eskalacja napięć w związku z kryzysem migracyjnym polsko-białoruskim

Markus Sebastian, wiceprezes wykonawczy i dyrektor zarządzający Align Technology, dodał: „To dumny moment z uruchomienia najnowocześniejszego zakładu produkcyjnego w regionie EMEA. Ta ekspansja operacyjna pozwala firmie Align być bliżej naszych klientów, lekarzy i nadal zapewniać najwyższej jakości usługi – poprzez produkcję tysięcy elementów nakładek dziennie oraz skrócenie czasu produkcji i dostaw. Dzięki nieustannym wysiłkom całej organizacji, jeszcze więcej lekarzy może kontynuować naszą misję pomagania swoim pacjentom Invisalign w tworzeniu pięknych uśmiechów.

Z systemu Invisalign korzysta ponad 225 000 stomatologów i ortodontów przeszkolonych przez Invisalign. Align pomógł wyleczyć ponad 13,4 miliona pacjentów na całym świecie za pomocą systemu Invisalign, w tym 2,6 miliona pacjentów w regionie EMEA.

Align planuje do 2025 r. obsługiwać wszystkie dostawy skrzynek Invisalign w regionie EMEA, przy czym Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Hiszpania będą pierwszymi rynkami, które będą obsługiwane z Wrocławia.

O firmie Align Technology, Inc

Align Technology projektuje i produkuje system Invisalign®, najbardziej zaawansowany na świecie system przezroczystych nakładek, skanery i usługi wewnątrzustne iTero™ oraz oprogramowanie CAD/CAM exocad™. Te elementy konstrukcyjne technologii umożliwiają ulepszone cyfrowe procesy ortodontyczne i rekonstrukcyjne w celu poprawy wyników leczenia pacjentów i poprawy wydajności operacyjnej dla ponad 229 000 lekarzy-klientów, a także mają kluczowe znaczenie dla uzyskania dostępu do 500-milionowych możliwości rynkowych firmy Align na całym świecie. Align pomógł wyleczyć ponad 13,4 miliona pacjentów systemem Invisalign. Pacjenci i konsumenci, ortodonci i dentyści GP oraz laboratorium/partnerzy. przyjazd www.aligntech.com Po więcej informacji.

Aby uzyskać więcej informacji na temat systemu Invisalign lub znaleźć lekarza Invisalign w swojej okolicy, odwiedź stronę www.invisalign.com. Więcej informacji na temat systemów i usług iTero można znaleźć na stronie www.itero.com. Więcej informacji na temat oferty Exocad dentystycznej CAD/CAM oraz listę partnerów handlowych Exocad można znaleźć na stronie www.exocad.com.

READ  Noah Huda strzelił dwa gole, aby poprowadzić Polskę obok Hubbarda i zdobyć tytuł konferencji Wiadomości, sport, praca