Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Alfred K. Massie, Sr., Polska, Ohio Obituary

Polska, Ohio (MyValleyTributes) – Alfred K. 77-letni Messi, zmarł 27 listopada 2021 r. w szpitalu St. Elizabeth Portman.

Alfred, nazywany przez rodzinę i przyjaciół „Fredem”, urodził się 9 października 1944 r. w Youngstown w stanie Ohio jako syn Harolda i Elizabeth „Betty” Cottona Massi.

Przez całe życie Fred ukończył szkołę średnią w Strothers w 1962 roku.

Po ukończeniu studiów wstąpił do Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych i służył na USS Everglades do 1968 roku, kiedy został zwolniony z honorowymi standardami TM3.

Wracając do rodzinnego miasta, Fred rozpoczął swoją długą karierę jako kierowca ciężarówki. Przez wiele lat Fred jeździł do Youngstown Carthage w Transylwanii, Dallas i Mavis i przeszedł na emeryturę z Active USA. Był członkiem Związku Kierowców przez 30 lat.

Aktywny w społeczności iw swoim kościele, Fred był wolnym i akceptowanym masonem oraz członkiem American Legion Post 15 i Grace Fellowship Church w Niles. Bardzo wierny Fred kochał swego Pana i miał serce sługi w swoim kościele. W kościele asystował w służbie mężczyzn, w komisji ds. życia, w wakacyjnej szkole biblijnej, uczęszczał na męskie studium Biblii i spędzał za kulisami niezliczone godziny. Fred szczególnie chciał pomóc w kościelnym programie pracy w Obozie Chrześcijańskiej Młodzieży Camp Anderson na Florydzie i kilka razy jeździł do obozu, aby pracować bezpośrednio z dziećmi.

Fred, popularna osoba, nigdy nie spotykał obcych i łatwo nawiązywał przyjaźnie, gdziekolwiek się udał. Naprawdę troszczył się o innych i chciał usłyszeć ich historie. Fred często widywał swojego ukochanego psa Gilberta spacerującego po jego polskiej dzielnicy, robiąc częste przystanki, aby porozmawiać ze wszystkimi po drodze. Hojny, Fred, jeśli to możliwe, pomoże potrzebującym. Fred był mistrzem wszystkich zawodów, był genialny w wielu przedmiotach i potrafił naprawić lub rozwiązać wszystko! Przez lata pomagał wielu rodzinom, przyjaciołom, sąsiadom i nieznajomym przy projektach i naprawach.

READ  Polska przyjmuje 29,7 tys. nowo przybyłych z Ukrainy: Urzędnicy - sekcja angielska

Największą radość Freda czerpał z kochającego męża, oddanego ojca oraz dumnego i kochającego dziadka jego 22 wnukom i dziewięciorgu prawnucząt, którzy czule nazywali go „Papa Fred”. Nigdy nie przegapił okazji do uczestniczenia w zajęciach, które wykraczały poza ich przebieg.

Z wyjątkiem matki, Betty John, Fred ożenił się 29 grudnia 1986 r. ze swoją żoną, byłą Sandrą Ketting; Dziesięcioro dzieci, Alfred (Sheila) Masi II, Lori (Jeffrey) Wolf, Stacey (Michael) Dinny, Kevin (Kristen) Masi, Michael (Stephanie) Masi, Aaron (Kristin) Masi, Carly (Michael) Wojciech, Andrea (Robert) Lupton, Daniel Mikelsen i Dennis (Marcia) Mikelsen; Troje rodzeństwa, Eugene (Marilyn) Masi, Jeffrey (Terry) Masi i Lisa (Chuck) Carson; 22 wnuków, Stephanie, Christa, Theresa, Jake, Nicole, Jace, Ava, Kyrie, Aubrey, Kevin, Noah, Addison, Gabriel, Alexis, Michael, Anna, Keith (Celia), Robert (Amanda), Amiya, Thomas, Jordan I Taylor (Mike); Dziewięcioro adoptowanych wnuków: Riker, Aidan, Oliver, June, Aaron, Sela, Kia, Elena i Sofia.

Śmierć Freda poprzedzili jego ojciec Harold i wnuk Kyle.

Rodzina i przyjaciele będą mile widziani w niedzielę 5 grudnia 2021 r. w godzinach 14:00-17:00 przy 270 N. Main St., Cunningham-Becker Funeral Home, Polska. Nabożeństwa pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 6 grudnia o godzinie 11:00 w Domu Pogrzebowym pod przewodnictwem pastora Roya Macka. Nabożeństwa pogrzebowe odbędą się w Ogrodzie Pamięci Green Haven.

Pomniki mogą być w formie datków na nazwisko Freda dla Grace Fellowship Church, 365 Youngstown-Warren Rd., Niles, Ohio 44446, aby pomóc w finansowaniu Camp Anderson.

Proszę odwiedź www.beckerobits.com Aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną Fredów.

Aby wysłać kwiaty rodzinie Alfreda, odwiedź nas Kwiaciarnia.