Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Alfa Romeo świętuje swoje 111. urodziny specjalną dekoracją

Alfa Romeo świętuje swoje 111. urodziny specjalną dekoracją

Alfa Romeo będzie świętować swoje 111. urodziny „specjalnym hołdem” nadanym C41 podczas Grand Prix Styrii.

W świecie wyścigów samochodowych Alfa Romeo Marka przesiąknięta historią powróciła do Formuły 1 w 2018 roku jako sponsor Saubera, zanim przejęła nazwę zespołu na rok 2019, gdy przekształciła się w Alfa Romeo Racing.

24 czerwca 2021 r. mija 111. urodziny Alfy Romeo, więc zespół ujawnił, że ich logo, które jest wyraźnie widoczne w komorze silnika, zostanie przekształcone w kształt „111”, aby uczcić tę okazję.

„Krzyż jest skręcony w sekwencję pierwszych liczb, ewoluując w perspektywie reprezentującej upływ czasu i dającej dynamiczną ewolucję liczbie 111” – stwierdził zespół.

Będzie również specjalne oznaczenie na przednim stożku nosa, które jest podobne do „trójpłatkowej” obudowy Formuły 1, kształtu, który można znaleźć na grillach ich gamy samochodów drogowych.

Sprawdź najnowsze ubrania zespołu 2021 w oficjalnym sklepie Formuły 1

Alfa Romeo zdobyła do tej pory tylko dwa punkty w sezonie 2021, a Kimi Raikkonen i Antonio Giovinazzi zdobyli po jednym, ale wiara Ta drużyna może stale walczyć o zwrócone punkty.

Chociaż zespół ostatnio walczył z Paulem Rijkaardem, a obaj kierowcy kończyli punkty, Giovinazzi ma nadzieję, że Red Bull poradzi sobie lepiej niż C41.

Nie minęło wiele dni, tylko trzy dni, ale na pewno rozumiemy okoliczności niedzieli [at Paul Ricard] To bardzo różniło się od tego, co mieliśmy w piątek” – wyjaśnił dziennikarzom przed Grand Prix Styrii.

„Poranny deszcz plus burze w wyścigu nie były łatwe, szczególnie dla naszego samochodu, może, ale zobaczymy teraz tutaj, mamy inne warunki, nie wiemy, czy będzie padać, czy pozostanie suche.

READ  Możliwe, że nie uda Ci się złapać wszystkiego w Pokémon Scarlet i Violet

„Mam nadzieję, że ta ścieżka będzie dla nas lepsza”.

Śledź nas na Twitterze @Planet_F1jak my Strona na Facebooku A Dołącz do nas na Instagramie!