Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Alexandre Porto i Gabriel Sonina zostali wybrani do reprezentacji USA

17-letni bramkarz Alex Porto codziennie gra w Fulham English School. Jego rodzice i reszta rodziny pochodzili z Polski, ale Borto urodził się i wychował w Stanach Zjednoczonych. Ale jakiś czas temu powiedział, że chce grać w reprezentacji Polski.

Plan młodego bramkarza może być już nieaktualny, ponieważ został powołany do reprezentacji USA do dwudziestego roku życia. Zawodnik Chicago Fire Academy grał już dla amerykańskich dzieci do lat 15, 16 i 17.

Kolejny zawodnik, który chce reprezentować Polskę. może być wyższy od niego

Gabriel Sunina to największy talent od dawna. W amerykańskiej drużynie młodzieżowej jest świetny. Obecny bramkarz San Jose Earthquakes GT Marcinkowski (ur. 1997) ma polskie korzenie. Sebastian Plezka (2004) z Hartford Athletic też jest na moim radarze — powiedziała Katarzyna Przybjorka, redaktor naczelna Futbolu Amerykańskiego dla Interii.

Lard i Porto dali jasno do zrozumienia, że ​​są gotowi do gry w „białych i czerwonych”. Oczekuje się, że te wypowiedzi wpłyną na ich powołanie do drużyny młodzieżowej, aw przyszłości na przetestowanie ich i tym samym „określenie” ich losu w seniorskiej piłce nożnej.

mistrz

READ  Nastolatka, która zaginęła od miesięcy, została właśnie odnaleziona pochowana na podwórku sąsiada w Indianie. Lakier do paznokci pomógł je zidentyfikować