Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aktywny piątek z Eurobuild!

Pojutrze odbędą się dwie największe imprezy sportowe Eurobuildu dla branży nieruchomości – 21. doroczny turniej golfowy i 17. doroczny turniej tenisowy. Tradycyjnie już zwycięzcy zostaną uhonorowani podczas wieczornej imprezy. Za kilka godzin zamykamy listę uczestników!

21. doroczne mistrzostwa Eurobuild Golf Championship odbędą się 27 maja w First Warsaw Golf Country Club w podwarszawskim Rajszewie. W wydarzeniu weźmie udział ponad 100 uczestników!

Każdego roku akademia golfa odbywa się w połączeniu z turniejem. W południe na driving range rozpocznie się szkoła golfa pod okiem trenera Mariusa Jake’a. Uczestnicy wezmą również udział w minikonkursie, czekają na Was nagrody!

Panatoni Ponownie jest głównym sponsorem turnieju. W tym roku firma została również oficjalnym sponsorem czołowego polskiego golfisty Adriana Mironca. Partnerem medialnym turnieju jest Polski Kanał Golfowy, Chociaż możesz obejrzeć film promujący wydarzenie Na naszej stronie na Instagramie.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny można znaleźć Na oficjalnej stronie wydarzenia.

***

W tym samym dniu 27 maja zapraszamy na Klub Tenisowy Warszawianka 17. doroczne mistrzostwa Eurobuild CEE w tenisie. Lista graczy jest już prawie kompletna! Turnieje singlowe i deblowe odbywają się w godzinach 9:00-18:00. Po raz szósty sędzią głównym będzie Anna Jastrzobska, licencjonowany trener i sędzia Polskiego Związku Tenisowego.

Rejestracja i więcej informacji można znaleźć Na stronie turnieju.

***

Zwycięzców uhonorujemy w tym samym dniu podczas wieczornej imprezy, która się rozpocznie w 20:00 w restauracji Boathouse. Tematem tegorocznej imprezy jest „Shine!” – Mile widziane sukienki z cekinami i satynowe żakiety, podobnie jak wszelkie rozkloszowane dodatki.

READ  Długie podróże frustrują niektóre zespoły podczas rozrastającego się Euro 2020 | sporty bawole