Tech

Aktualizacje PlayStation 5 — zapas konsoli Argos

Ponieważ zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, wielu sprzedawców spieszy się z zakupem PlayStation 5 tak szybko, jak to możliwe, aby sprostać popytowi.

Chociaż konsola Sony została oficjalnie wprowadzona na rynek w Wielkiej Brytanii rok temu, nadal jest jedną z najbardziej poszukiwanych konsol do gier, a wielu graczy wciąż desperacko pragnie ją zdobyć.

Do Czarnego Piątku pozostał już tylko tydzień (26 listopada), co oznacza, że ​​cena płyty PlayStation 5 i konsoli cyfrowej może zostać obniżona, ale wydaje się to mniej prawdopodobne, ponieważ wielu sprzedawców wciąż walczy o zwykłe zapasy.

Argos Wprowadzili na żywo swoje PS5 dziś rano (18 listopada) i mają do kupienia zarówno płytę, jak i konsolę cyfrową.

Konto na Twitterze, PS5 Stock UK, które ma ponad 200 000 obserwujących, słusznie przewidziało, że Argos zostanie dzisiaj uruchomiony.

Komentując spadek Argos, konto powiedział: „Znaczny spadek PS5 jest oczekiwany przez Argos w dniach 18-19 listopada.

„Otrzymano wiele dostaw, zarówno w wersji dyskowej, jak i cyfrowej, co czyni go największym spadkiem PS5 przez Argos od czasu premiery.

Aby uzyskać największe szanse na zabezpieczenie swojego potencjalnego PlayStation 5 za pomocą Argos, wykonaj następujące czynności:

  • Zapisać się do Argos Dzięki temu logowanie i kupowanie przy użyciu istniejących danych jest łatwe
  • Subskrybuj alerty
  • Zapisz swoją stronę docelową PlayStation 5 Tutaj Szybki dostęp w dniu wyprzedaży
  • Przejście na pakiety PlayStation 5 (kombinacja konsoli, akcesorium lub gry) może dać ci większą szansę na zdobycie jednego, ponieważ zazwyczaj są one nieco droższe – samodzielne konsole dość szybko się wycinają.

PlayStation 5 występuje w dwóch formach – konsola PS5: 449,99 GBP i konsola PS5 Digital Edition: 359,99 GBP.

Jedyną różnicą między konsolą PS5 a konsolą PS5 Digital Edition jest włączenie napędu Blu-ray Ultra HD do konsoli PS5. Konsola PS5 Digital Edition nie ma napędu dyskowego.

READ  Konstrukcja aparatu Galaxy S22 Ultra jest zaskakująca

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment