Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aktualizacje PlayStation 5 — zapas konsoli Argos

Ponieważ zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, wielu sprzedawców spieszy się z zakupem PlayStation 5 tak szybko, jak to możliwe, aby sprostać popytowi.

Chociaż konsola Sony została oficjalnie wprowadzona na rynek w Wielkiej Brytanii rok temu, nadal jest jedną z najbardziej poszukiwanych konsol do gier, a wielu graczy wciąż desperacko pragnie ją zdobyć.

Do Czarnego Piątku pozostał już tylko tydzień (26 listopada), co oznacza, że ​​cena płyty PlayStation 5 i konsoli cyfrowej może zostać obniżona, ale wydaje się to mniej prawdopodobne, ponieważ wielu sprzedawców wciąż walczy o zwykłe zapasy.

Argos Wprowadzili na żywo swoje PS5 dziś rano (18 listopada) i mają do kupienia zarówno płytę, jak i konsolę cyfrową.

Konto na Twitterze, PS5 Stock UK, które ma ponad 200 000 obserwujących, słusznie przewidziało, że Argos zostanie dzisiaj uruchomiony.

Komentując spadek Argos, konto powiedział: „Znaczny spadek PS5 jest oczekiwany przez Argos w dniach 18-19 listopada.

„Otrzymano wiele dostaw, zarówno w wersji dyskowej, jak i cyfrowej, co czyni go największym spadkiem PS5 przez Argos od czasu premiery.

Aby uzyskać największe szanse na zabezpieczenie swojego potencjalnego PlayStation 5 za pomocą Argos, wykonaj następujące czynności:

  • Zapisać się do Argos Dzięki temu logowanie i kupowanie przy użyciu istniejących danych jest łatwe
  • Subskrybuj alerty
  • Zapisz swoją stronę docelową PlayStation 5 Tutaj Szybki dostęp w dniu wyprzedaży
  • Przejście na pakiety PlayStation 5 (kombinacja konsoli, akcesorium lub gry) może dać ci większą szansę na zdobycie jednego, ponieważ zazwyczaj są one nieco droższe – samodzielne konsole dość szybko się wycinają.

PlayStation 5 występuje w dwóch formach – konsola PS5: 449,99 GBP i konsola PS5 Digital Edition: 359,99 GBP.

Jedyną różnicą między konsolą PS5 a konsolą PS5 Digital Edition jest włączenie napędu Blu-ray Ultra HD do konsoli PS5. Konsola PS5 Digital Edition nie ma napędu dyskowego.

READ  Nadchodzący 15-calowy MacBook Air firmy Apple: co wiemy