Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aktualizacje NA ŻYWO E3 2021: Oglądaj Starfield, Halo Infinite Trailers

W tym roku będzie można transmitować E3 w zaciszu swojego domu od 13 czerwca o godzinie 12:30 czasu wschodniego (Źródło obrazu: E3)

Nadchodzi E3 2021, największe wydarzenie związane z grami wideo, które w tym roku możesz transmitować na żywo. Electronic Entertainment Expo, znane również jako E3, odbywa się zwykle w Los Angeles. W tym roku wydarzenie odbędzie się cyfrowo między 12 a 15 czerwca ze względu na COVID-19 pandemia. Największe firmy i twórcy gier wideo, w tym Nintendo, Microsoft (Xbox), Ubisoft spotka się i zaprezentuje nowe tytuły podczas wydarzenia Games.

E3 2021: Transmisja na żywo: data, godzina, godzina i miejsce do oglądania

W tym roku będzie można streamować E3 w zaciszu swojego domu od 13 czerwca o godzinie 12:30 ET. Stowarzyszenie Entertainment Software Association transmituje wydarzenie na żywo na platformach takich jak Twitch i YouTube, abyście mogli je śledzić. Obejrzyj Dzień 2 na E3 2021 na żywo w zamieszczonym poniżej filmie.

blog na żywo

Największe firmy i twórcy gier wideo, w tym Nintendo, Microsoft i Ubisoft, zgromadzą się, aby zaprezentować nowe tytuły na tegorocznym wydarzeniu E3 Gaming.

Wydarzenie E3 będzie można transmitować w zaciszu swojego domu od 13 czerwca o godzinie 12:30 ET.

  • Witryna Indian Express została oceniona na ZIELONO za wiarygodność i wiarygodność przez Newsguard, globalny serwis, który klasyfikuje źródła wiadomości zgodnie z ich standardami dziennikarskimi.

© IE Online Media Services Pvt Ltd

READ  Przerażający dźwięk z wnętrza katastrofy Apollo 1, w której zginęło trzech astronautów