Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aktualizacje Madeline Jane Kingsbury: Ujawniono ostatnie teksty zaginionej mamy z Minnesoty, gdy krytykuje rodzinę za „plotki”

Aktualizacje Madeline Jane Kingsbury: Ujawniono ostatnie teksty zaginionej mamy z Minnesoty, gdy krytykuje rodzinę za „plotki”

Policja: zniknięcie matki Wynonny wydaje się „mimowolne” i „podejrzane”

Ostatni znany kontakt z Madeleine Kingsbury został ujawniony, gdy poszukiwania zaginionej matki dwójki dzieci z Minnesoty rozpoczęły się w drugim tygodniu.

Siostra Madeleine, Megan Kingsbury, powiedziała, że ​​otrzymała zabawną ostatnią wiadomość tekstową od swojej siostry około 8:15 rano w piątek 31 marca.

„Śmialiśmy się, że dzielimy się zabawnymi zdjęciami i to był ostatni kontakt ze mną lub z kimkolwiek z mojej rodziny lub przyjaciół” – powiedziała. Fox News.

26-letniego Kingsbury’ego nie widziano ani nie słyszano od tamtej pory.

Policja Winona powiedziała, że ​​ona i ojciec jej dzieci uratowali dwoje dzieci w przedszkolu około 8 rano tego ranka i wrócili do domu. Powiedział policji, że około 10 rano wyjechał samochodem pani Kingsbury, a kilka godzin później wrócił i stwierdził, że jej nie ma.

Od tego czasu trwają masowe poszukiwania pani Kingsbury, w których bierze udział ponad 2000 osób. Nie jest jasne, czy coś zostało znalezione, ale rodzina Kingsbury wezwała opinię publiczną, aby nie „plotkowała” o żadnych odkryciach.

Powiedzieli: „Jeśli uczestniczysz w grupie wyszukiwania, zachowaj wszystkie wyniki w swojej grupie i organach ścigania”.

1681230765

Co Madeline Kingsbury powiedziała swojej rodzinie na kilka minut przed zniknięciem

Chwilę przed „podejrzanym” zniknięciem Madeline „Maddie” Kingsbury pisała SMS-y do swojej siostry, Megan Kingsbury.

Obaj mieli bliskie stosunki, a Lady Kingsbury często była w kontakcie ze swoją rodziną.

Kingsburyowie wiedzieli, że coś jest nie tak, kiedy przestała odpowiadać na ich listy, ponieważ nie pasowała do jej charakteru.

Policja w Winona i sąsiednim hrabstwie Fillmore określiła zniknięcie Kingsbury jako „mimowolne” i „podejrzane”.

Megan ujawniła, o czym rozmawiała ze swoją zaginioną siostrą.

Ariany Bayou11 kwietnia 2023 17:32

1681224087

Matka Madeleine Kingsbury zabiera głos w sprawie zniknięcia córki

Matka Madeline „Maddie”, Krista El Naber, rozmawiała z Kingsbury Nowości z narodu zaginionej 26-letniej córki.

„Madeleine była po prostu taką pracowitą mamą” – powiedziała pani Nepper. Zaopiekowała się dwójką swoich dzieci, aw styczniu rozpoczęła studia podyplomowe. Sprawy wreszcie zaczęły wyglądać naprawdę dobrze”.

Pani Naber odniosła się do spekulacji, mówiąc: „Mam nadzieję, że dowody i rzeczy, które zbierają, poprowadzą nas we właściwym kierunku. Jeśli chodzi o to, kto był odpowiedzialny, śledztwo trwa, więc nie mogę mówić o czymś takim ”.

Ariany Bayou11 kwietnia 2023 15:41

1681218527

Co rodzina Madeleine Jane Kingsbury miała do powiedzenia na temat jej zniknięcia

Kiedy 31 kwietnia 26-letnia Madeline „Maddy” Jane Kingsbury nagle przestała komunikować się z rodziną, od razu wiedzieli, że coś jest nie tak.

Siostra Kingsbury, Megan Kingsbury, powiedziała Fox News że ich rodzina jest blisko i że pani Kingsbury regularnie z nimi rozmawia.

Megan opisała panią Kingsbury jako „pracowitą i oddaną matkę”.

„Jest moją najlepszą przyjaciółką. Była naprawdę zabawna jako mała dziewczynka. Uwielbiała wybierać własne ubrania i nigdy do nich nie pasowały. I uwielbiała nosić ciemnoczerwoną szminkę, która zawsze była na jej zębach” – opisała Meghan panią Kingsbury Wiadomości ABC6.

NA dzień dobry Ameryko, Megan błagała: „Proszę, pomóż nam znaleźć Madeline. Jej dzieci potrzebują matki. Potrzebujemy z powrotem naszej córki, siostry, ciotki i najlepszej przyjaciółki”.

powiedziała matka Kingsbury’ego, Krista Nepper Nowości z narodu„Madeline była po prostu ciężko pracującą mamą, opiekowała się dwójką swoich dzieci, aw styczniu rozpoczęła studia podyplomowe. W końcu zaczęło jej się układać”.

„Jej celem była dalsza poprawa życia jej i jej dzieci” — dodała pani Naber.

Pani Neber podziękowała Departamentowi Policji Winona i lokalnej społeczności za ciężką pracę w poszukiwaniu jej zaginionej córki.

Ariany Bayou11 kwietnia 2023 14:08

1681214400

Rodzina krytykuje „plotki” o badaniach odkrywczych

Rodzina Madeleine Kingsbury zaapelowała do opinii publicznej, aby nie „plotkowała” o niczym znalezionym podczas poszukiwań zaginionej matki dwójki dzieci.

Około 2000 osób dołączyło do poszukiwań 26-latki w ten weekend po jej nagłym zniknięciu 31 marca.

Nie jest jasne, czy coś zostało znalezione, ale rodzina Kingsbury wezwała opinię publiczną, aby nie „plotkowała” o żadnych odkryciach.

„Dotarliśmy do naszej wiadomości, że pojawiły się plotki na temat tego, co zostało lub nie zostało znalezione przez zespoły poszukiwawcze. Jeśli uczestniczysz w grupie poszukiwawczej, zachowaj wszystkie wyniki w swojej grupie i organach ścigania” Rodzina powiedziała w grupie na Facebooku poświęconej poszukiwaniu matki. Zaginiona: „Wszyscy mamy nadzieję i modlimy się o odpowiedzi/wskazówki/sygnały/itp., ale musimy pozwolić osobom odpowiedzialnym wykonywać swoją pracę”.

READ  Wulkan wybucha na Islandii po ewakuacji tysięcy ludzi z miasta wiadomości ze świata

Pamiętaj też, że szukamy córki, siostry, przyjaciółki i matki. Upewnij się, że zachowujesz się odpowiednio i empatycznie zarówno online, jak i offline. Dziękuję za nieustanną miłość i wsparcie. Myślę, że mówię dla całej rodziny i przyjaciół Maddy Kiedy mówię, że oglądanie wszystkich przekazanych datków i ludzi, którzy chcą dziś zajrzeć, było pokornym doświadczeniem, doceniamy was”.

Graeme Massey11 kwietnia 2023 13:00

1681203840

Madeleine Kingsbury planowała zobaczyć się z siostrą dzień po jej zaginięciu

Madeline Kingsbury zaplanowała spotkanie z siostrą dzień po jej zniknięciu bez śladu.

Megan Kingsbury powiedziała, że ​​ona i jej 26-letni brat umówili się na spotkanie w sobotę 1 kwietnia, ale nie omówili planów.

Wysłali SMS-a rano w piątek 31 marca, a Meghan ujawniła, że ​​otrzymała ostatnią wiadomość od swojej siostry około 8:15 rano.

Od tamtej pory nie widziała ani nie słyszała od nikogo innego z Kingsbury.

Graeme Massey11 kwietnia 2023 10:04

1681196066

Rodzina Madeleine Kingsbury nadal przewodzi grupom poszukiwawczym – po tym, jak policja ograniczyła poszukiwania

Rodzina Madeleine Kingsbury nadal prowadzi grupy poszukiwawcze w celu odnalezienia zaginionej matki dwójki dzieci – po tym, jak policja w Winona ogłosiła, że ​​organy ścigania ograniczyły poszukiwania.

W poście na stronie Finding Madeline Kingsbury na Facebooku rodzina ogłosiła imprezy poszukiwawcze zaplanowane na poniedziałek 10 kwietnia do piątku 14 kwietnia.

„To wcale nie jest poważny wysiłek przywództwa policji” – czytamy w poście.

„Kontynuujemy poszukiwania, tak jak przed poszukiwaniami na dużą skalę”.

Dzieje się tak po tym, jak policja poprowadziła prawie 2000 ochotników w poszukiwaniu zaginionego 26-latka w piątek.

Ze względu na dużą frekwencję wolontariuszy, Winona Police powiedziała, że ​​więcej terenu zostało pokonane szybciej niż oczekiwano.

Policja poinformowała, że ​​organy ścigania skoncentrują się teraz na „ukierunkowanych wyszukiwaniach” w miarę kontynuowania dochodzenia.

Graeme Massey11 kwietnia 2023 07:54

1681189920

Co wiemy o zniknięciu Madeleine Kingsbury

Nigdy więcej jej nie widziano ani nie słyszano.

Graeme Massey11 kwietnia 2023 06:12

1681182180

Graeme Massey11 kwietnia 2023 04:03

1681175244

Siostra Madeleine Kingsbury zabiera głos tydzień po jej zniknięciu

Siostra Madeleine Kingsbury powiedziała, że ​​jej rodzina zaniepokoiła się, gdy zaginiona matka dwójki dzieci przestała odbierać telefon.

„Bardzo się od niej różni” – powiedziała Megan. Fox News. „Ona nie jest typem, który chce zrobić sobie przerwę i nikomu nie mówić. Gdyby miała problem i chciała uciec, przyszłaby do mnie do domu.”

Meghan powiedziała, że ​​ostatnia wiadomość tekstowa, którą otrzymała od Madeleine, była o 8:15 w dniu jej zaginięcia.

„Śmialiśmy się ze swoich zabawnych zdjęć i to był ostatni kontakt ze mną lub z kimkolwiek z mojej rodziny lub przyjaciół” – powiedziała Megan.

Madeline była ostatnio widziana w Winona 31 marca, krótko po tym, jak podrzuciła dzieci do przedszkola z tatą.

Ojciec, którego policja nie określiła konkretnie jako jej męża, powiedział, że wrócili do domu i wyjechali do pracy jej ciężarówką około 10 rano.

Megan odmawia odpowiedzi na pytania dotyczące męża Madeleine, prosząc zamiast tego, aby skupiła się na znalezieniu Madeline.

„Oczywiście jest wiele spekulacji, ludzie wymyślają teorie i zadają nam wiele pytań, na które nie możemy odpowiedzieć” – powiedziała Fox. „Chcemy po prostu skupić się na ich znalezieniu. Prosimy ludzi, aby mieli oczy i uszy otwarte.”

Graeme Massey11 kwietnia 2023 02:07

1681167900

Podsumowanie: Co się stało z Madeline Kingsbury?

Madeleine Kingsbury, 26-letnia matka dwójki dzieci, była ostatnio widziana 31 marca.

Według policji, pani Kingsbury i jej mąż wrócili do Winony po tym, jak w piątek zostawili swoje dzieci w żłobku.

Mąż powiedział, że wyszedł do pracy furgonetką pani Kingsbury około 10 rano czasu lokalnego i wrócił później tego samego dnia, aby znaleźć żonę.

Kingsbury nie pojawił się tego dnia w pracy ani nie odpowiedział na „wiele” telefonów i listów od przyjaciół i rodziny. Nie udało jej się również odebrać swoich dzieci z przedszkola tego popołudnia, co według policji było dla niej „wyjątkowo nienormalne”.

Graeme Massey11 kwietnia 2023 00:05