Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aktualizacja Wiedźmina 3 na PS5 i Xbox Series X/S dodaje misje pancerza Netflix, tryb fotograficzny i nie tylko

Aktualizacja Wiedźmina 3 na PS5 i Xbox Series X/S dodaje misje pancerza Netflix, tryb fotograficzny i nie tylko

CD Projekt Red udostępnił pierwsze pełne spojrzenie na długo oczekiwane wersje gry na PS5 i Xbox Series X/S Wiedźmin 3: Dziki Gon: Edycja Kompletna.

w 30-minutowy pokazpolski deweloper wyjaśnił niektóre z nowych funkcji, które zostaną wprowadzone w bezpłatnej „aktualizacji nowej generacji”, która będzie dostępna również na PC. (To naprawdę powinna być „aktualizacja obecnej generacji”, biorąc pod uwagę, że PS5 i Xbox Series X / S zostały wydane ponad dwa lata temu, niestety).

Na początek są pewne ulepszenia wizualne, których można się spodziewać, w tym obsługa 4K, tekstury wyższej jakości, ulepszona roślinność, bardziej szczegółowe modele postaci i nowe warunki pogodowe. Gra będzie domyślnie działać w 4K 30 fps, z opcjami 60 fps (dokładność nie potwierdzona) i ray tracingu. Zostanie również dodany nowy tryb zdjęć, aby skorzystać z najpiękniejszych zdjęć.

Jednym z innych godnych uwagi dodatków jest zestaw zbroi inspirowanej Netflixem prowadzony przez Henry’ego Cavilla Magik seria. CD Projekt mówi, że będziesz mógł wycinać i kopać nowego Geralta w ramach nowej misji, chociaż konkretne szczegóły nie zostały ujawnione.

Podczas gdy serial fantasy na żywo oparty jest na oryginale Andrzeja Sapkowskiego Wiedźmin Powieści, a nie gry, nowe treści są częścią trwającej wzajemnej współpracy promocyjnej między Netflix i CD Projekt Red. Nastąpiło to po wprowadzeniu na rynek serii LED Wiedźmin 3 Aby uzyskać dostęp do standardowego odtwarzacza opartego na Steam.

Wiedźmin 3Aktualizacja nowej generacji zostanie udostępniona bezpłatnie 14 grudnia.

READ  Den of Thieves 2: Pantera: Cannes zostało przejęte przez Briarcliff Entertainment – ​​Deadline