Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aktualizacja No Man’s Sky’s Mega Endurance to tylko eliksir Star Trek, którego chciałem

Najnowsze za darmo Niebo niczyje Dzisiejsza aktualizacja, i to dobra robota, Hello Games nazwało coś Endurance. Przewijanie informacji o patchu wymaga dużej wytrzymałości. Wygląda na to, że warto sprawdzać cały czas, dzięki aktualizacji 3.94 do gry, która znacząco zmienia zasady wysyłki i wysyłki niektórych członków załogi NPC, aby je wypełnić. Ta załoga podzieli się swoimi przemyśleniami podczas wędrówki. Przekonaj się sam w zwiastunie poniżej.

Kiedy po raz pierwszy podniosłem i założyłem No Man’s Sky w 2016 roku, kosmiczna piaskownica miała swój charakterystyczny smak Gwiezdnych Wojen. Grałeś samotnego gwiazdora w Dacii Duster X-Winga, skaczącego z planety na planetę bez większego zainteresowania. Cóż, Endurance w końcu dodaje kilka modów, które pozwolą ci grać w to jak Star Trek.

Posiadanie załogi biologów, techników i inżynierów skaczących po twoich głównych statkach, nawet z kapitanami fregat czarterowych i pilotami eskadr teleportujących się od czasu do czasu, jest miłym akcentem. Hello Games dodało skanery planetarne do skanowania całych systemów gwiezdnych w jednym skanie, a teraz możesz teleportować się ze swojego statku towarowego do dowolnej stacji kosmicznej lub planetarnej stacji bazowej. Większość rejsów to nowy widok twojego statku towarowego z perspektywy trzeciej osoby, gdy aktywujesz zwrot akcji.

W aktualizacji wytrzymałościowej jest jeszcze więcej ładowania floty. Teraz możesz tworzyć okna w przejściach swojego statku towarowego i na zewnętrznych pokładach obserwacyjnych, aby kontemplować eter. Jeśli szukasz doświadczenia z Farscape zamiast Treka, zawsze możesz zbudować flotę proceduralnie generowanych organicznych fregat, które również zostały załatane tą aktualizacją. Jest też nowa ekspedycja o nazwie Polestar, która pozwala zabrać tajemniczy statek towarowy o tej samej nazwie w międzygwiezdny rejs w prawdziwym stylu piątego elementu. Mogę iść dalej, ale myślę, że moje kółko myszy jest zepsute od stresu.

No Man’s Sky zdecydowanie przeszło długą drogę od premiery prawie sześć lat temu, a niektóre treści z różnych odmian spadły dopiero w tym roku. z powrotem w maju, Aktualizacja Lewiatana Dodano tryb pętli czasu roguelike. Kosmiczni piraci weszli do walki w kwietniu Aktualizacja banitów. w lutym, aktualizacja strażnika Pozwól graczom budować własne roboty, roboty i drony. Może John był na czymś własnym Recenzja No Man’s Sky Kiedy powiedział, że gra jest „głęboko wadliwa, metodycznie źle zaprojektowana” i „ogromne pole gry potencjału i możliwości”?

Możesz pobrać No Man’s Sky z parowyA Gog i Sklep Microsoft Za 40 GBP / 60 USD / 55 EUR. Jest również dostępny na PC Game Pass. Sprawdź pełne informacje o aktualizacji 3.94 Endurance Update tutaj– Jeśli masz do tego rękę.

READ  Stwierdzono brak kodu odblokowującego Homefront, który zapewnia pełną funkcjonalność TimeSplitters 2 • Eurogamer.net