Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aktualizacja Madeleine Kingsbury: Zaginiony ojciec dzieci Wynonny, Adam Fravel, przerywa ciszę

Policja: zniknięcie matki Wynonny wydaje się „mimowolne” i „podejrzane”

Ojciec dzieci Madeleine Kingsbury prawie dwa tygodnie po jej zniknięciu powiedział, że „nie ma nic wspólnego” z jej zniknięciem.

W oświadczeniu złożonym przez swojego adwokata Adam Fravel powiedział, że chce, aby jej dom „mógł być z dwójką naszych dzieci” i wyjaśnił, że „brak obecności i milczenie” od pierwszego zgłoszenia zaginięcia pani Kingsbury nie był oznaką obojętności.

Pani Kingsbury zniknęła rankiem 31 marca po tym, jak około godziny 8 rano podrzuciła dwójkę swoich dzieci do żłobka wraz z panem Fravelle.

26-latka wróciła do domu około 8:15 tego dnia i wysłała ostatnią przezabawną wiadomość tekstową do swojej siostry.

Fravelle powiedział policji w Winonie, że pożyczył furgonetkę Kingsbury około 10 rano i wrócił kilka godzin później, aby ją znaleźć.

Organy ścigania stwierdziły, że telefon komórkowy, portfel i dowód osobisty pani Kingsbury zostały pozostawione w domu, co wskazuje, że jej zniknięcie było „podejrzane”.

W ciągu ostatniego tygodnia przeprowadzono kilka intensywnych poszukiwań, ale nie znaleziono ani śladu zaginięcia matki.

1681405259

Matka Madeleine Kingsbury przedstawia aktualne informacje na temat darowizn

Podarowała go Christa El Naber, matka zaginionej 26-letniej Madeline Kingsbury GoFundMe Darczyńcy mają aktualne informacje o tym, gdzie trafiają ich datki

„Poszukiwania Madeleine trwają” – napisała pani Neber. „Rodzina była wdzięczna za wszystkie darowizny, które pomogły w podtrzymaniu poszukiwań Maddie i posuwaniu się naprzód”.

W opisie GoFundMe twórca zaznaczył, że datki zostaną przeznaczone na opłacenie pobytu rodziny Kingsbury w hotelach podczas poszukiwań pani Kingsbury.

Panią Kingsbury po raz ostatni widziano, jak oddawała swoje dzieci do żłobka 31 marca.

Ariany Bayou13 kwietnia 2023, 18:00

1681397159

Furgonetka Madeleine Kingsbury „przetwarzana w celu uzyskania dowodów”

Granatowy Madeline „Maddi” Chrysler Town and Country Van Kingsbury jest obecnie przetwarzany w celu uzyskania dowodów według Winona Police.

Ciemnoniebieska furgonetka jest w centrum dochodzenia, ponieważ organy ścigania uważają, że miejsce pobytu pojazdu może prowadzić do lokalizacji pani Kingsbury.

Poprosili mieszkańców hrabstw Winona i Fillmore, aby sprawdzili swoje domowe kamery bezpieczeństwa pod kątem nagrań z 31 marca lub 1 kwietnia, aby sprawdzić, czy mogą zlokalizować ciężarówkę.

„W trakcie dochodzenia ściśle współpracowaliśmy z Biurem Zatrzymań Kryminalnych (BCA) w Minnesocie, aby zidentyfikować i przetworzyć wszelkie dostępne dowody kryminalistyczne” – powiedziała policja w Winona w oświadczeniu. komunikat prasowy.

„Podążamy śladami i śladami zapytań, starając się uzyskać odpowiedzi w tej sprawie”.

Pani Kingsbury ma ciemnoniebieskiego Chryslera Town and Country

(Znajdź stronę Madeline Kingsbury na Facebooku)

Ariany Bayou13 kwietnia 2023 15:45

1681390800

Rodzina Madeleine Kingsbury mówi: „Znajdziemy Madeleine”

12 kwietnia Departament Policji Winona i rodzina Kingsbury złożyli oświadczenie i komunikat prasowy w sprawie zniknięcia Madeline „Maddy” Kingsbury.

„Jesteśmy przytłoczeni oddaniem i namacalnymi wyrazami miłości okazywanymi przez ogromny krąg wojowników, których nieumyślnie zgromadziła – jej siostry z jej organizacji, koleżanki z Mayo Clinic i gdzie indziej, koleżanki z jej czasów w Winona State, inne matki i wielu, wielu przyjaciół, znajomych i ludzi, których dotknęła.” ich życia”.

26-letnia matka dwójki dzieci była ostatnio widziana i słyszana od 31 marca. Policja przeprowadziła przeszukanie dużej grupy, a mniejsze przeszukania prowadzone przez członków społeczności są teraz w toku.

Do tej pory pojawiły się oznaki obecności pani Kingsbury, ale jej rodzina twierdzi, że nie traci nadziei.

„Znajdziemy Madeline. To jest nasza misja i nie potkniemy się.”

Ariany Bayou13 kwietnia 2023 14:00

1681385400

Zebrano 16 000 $ dla Madeline Kingsbury

Do tej pory ludzie zebrali ponad 16 000 dolarów dla rodziny Madeline „Maddie” Kingsbury po tym, jak zniknęła bez śladu 31 marca.

A GoFundMe pomóc opłacić rodzinie pani Kingsbury pobyt w hotelach, podczas gdy oni szukali jej w okolicy.

„Jesteśmy przytłoczeni oddaniem i namacalnymi wyrazami miłości okazywanymi przez ogromny krąg wojowników, których zgromadziła wokół siebie bez jej wiedzy” – napisała rodzina Kingsbury w oświadczeniu z 11 kwietnia.

Celem GoFundMe jest 20 000 $.

Ariany Bayou13 kwietnia 2023 12:30

1681380000

Poszukiwania Madeline Jane Kingsbury trwają

Urzędnicy dali jasno do zrozumienia, że ​​członkowie społeczności mogą kontynuować poszukiwania pani Kingsbury, jednak nie mogą ingerować w poszukiwania prowadzone przez organy ścigania.

„Nie oznacza to, że poszukiwania prowadzone przez społeczeństwo dobiegają końca” – czytamy w poście.

„Jeśli jesteś na zewnątrz, rozejrzyj się i zobacz [law enforcement] (trudno przeoczyć), trzymaj się z dala od ich obszarów pracy. „

Ariany Bayou13 kwietnia 2023 11:00

1681372800

Organy ścigania twierdzą, że są „bardzo zaniepokojone” bezpieczeństwem Madeleine Kingsbury

12 kwietnia Departament Policji w Winona przekazał aktualne informacje na temat zniknięcia Madeline „Maddy” Kingsbury, prawie dwa tygodnie po zniknięciu 26-latki.

Winona Police potwierdziła, że ​​dowody wskazują, że zniknięcie Kingsbury było „mimowolne i podejrzane”.

„Pozostajemy głęboko zaniepokojeni jej bezpieczeństwem” – napisali.

Ariany Bayou13 kwietnia 2023 09:00

1681365600

Madeleine Kingsbury planowała zobaczyć się z siostrą dzień przed jej zaginięciem

Megan ujawnia, że ​​Madeline „Maddy” Kingsbury planowała zobaczyć swoją siostrę, Megan Kingsbury, dzień po jej zniknięciu bez śladu.

Meghan powiedziała, że ​​ona i jej 26-letni brat umówili się na spotkanie w sobotę 1 kwietnia, ale nie omówili planów.

Wysłali SMS-a rano w piątek 31 marca, a Meghan ujawniła, że ​​otrzymała ostatnią wiadomość od swojej siostry około 8:15 rano.

Od tamtej pory nie widziała ani nie słyszała od nikogo innego z Kingsbury.

Ariany Bayou13 kwietnia 2023 07:00

1681358400

ZOBACZ: Organy ścigania organizują konferencję prasową w sprawie Madeleine Kingsbury

Ariany Bayou13 kwietnia 2023 05:00

1681351210

Mówi Adam Fravel, ojciec dzieci Madeleine Kingsbury

12 kwietnia Adam Fravel, ojciec dzieci Madeleine Kingsbury, wydał oświadczenie wyjaśniające swój udział w śledztwie.

Pan Fravelle powiedział w oświadczeniu wydanym Niezależny.

„Nie mam nic wspólnego z moim zniknięciem w przeszłości”.

Andrei Blanco I Ariany Bayou raport.

Ariany Bayou13 kwietnia 2023 03:00

1681344010

Plotki internetowe prowadzą do spekulacji i dezinformacji

Podczas dochodzenia Madeleine Kingsbury plotki internetowe doprowadziły do ​​dezinformacji.

Rodzina Kingsbury i policja poprosiły opinię publiczną o powstrzymanie się od rozpowszechniania plotek na temat pani Kingsbury i śledztwa za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na stronie Finding Madeline Kingsbury na Facebooku rodzina Kingsbury poprosiła ludzi o „odpowiednie i życzliwe zachowanie zarówno online, jak i offline” poprzez niepublikowanie niezweryfikowanych informacji na temat śledztwa.

„Jeśli uczestniczysz w grupie wyszukiwania, zachowaj wszystkie wyniki w swojej grupie i organach ścigania” – czytamy w poście na grupie.

Plotka internetowa doprowadziła niektórych do przekonania, że ​​Departament Policji Winona zorganizuje konferencję prasową 11 kwietnia, która skłoni organy ścigania do wyjaśnienia sprawy w poście.

Śledczy online wyciągnęli pochopne wnioski, kiedy wysunęli hipotezę, w jaki sposób zniknęła pani Kingsbury i kto mógł, ale nie musi, być zamieszany w jej zniknięcie.

Spekulacje skłoniły Adama Fravela, ojca dzieci Kingsbury, do wydania oświadczenia, w którym stwierdził, że „nie ma nic wspólnego” ze zniknięciem pani Kingsbury.

Ariany Bayou13 kwietnia 2023 01:00