Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aktualizacja GTA 6, wielki powrót do serii PlayStation, plotki o Switchu 2 |  Gry |  rozrywka

Aktualizacja GTA 6, wielki powrót do serii PlayStation, plotki o Switchu 2 | Gry | rozrywka

GTA 6 Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na horyzoncie, a fani Grand Theft Auto mogli lepiej zrozumieć, kiedy ujawnionych zostanie więcej gier Rockstar. Po latach oczekiwania Rockstar w końcu potwierdził, że prace nad nadchodzącym GTA są „w pełnym rozkwicie” w zaskakującym ogłoszeniu, które zostało ogłoszone w lutym, a podobno kolejne wiadomości pojawią się przed dużym wezwaniem inwestorów Take Two w maju. A fani mogą mieć okno, w którym więcej nowości GTA 6 się zawęzi.

Na początku tego tygodnia Rockstar Games ujawniło więcej informacji na temat nowej generacji wersji GTA 5, które ukażą się 15 marca.

Edycje na PS5, Xbox Series X i S dodadzą ulepszenia wizualne, takie jak nowy tryb graficzny, ray tracing i bardziej szczegółową wersję Los Santos niż kiedykolwiek wcześniej.

Po raz pierwszy Grand Theft Auto Online będzie również dostępny jako samodzielny zakup.

Wersje GTA 5 na PS5, Xbox Series X i S to duże wydanie, które Rockstar Games zaplanowało na 2022 rok. Być może po tych spadkach dowiemy się więcej o GTA 6, prawdopodobnie między premierą GTA 5. Generation i Take Two w maju.

Przeczytaj więcej: Data premiery GTA 6: Kiedy pojawi się kolejna Grand Theft Auto?

w innym miejscu, PS5 Gracze mogą mieć ważną datę do zapamiętania w swoim pamiętniku, ponieważ podobno duże wydarzenie na PlayStation odbędzie się w marcu.

Uważa się, że Sony finalizuje głośne wydarzenie w State of the Play lub PlayStation Showcase, które odbędzie się w tym miesiącu.

Według autora plotek, to wydarzenie może spowodować spadek wiadomości, że wielka franczyza niedługo powróci.

Wiadomości pochodzą z uprzejmości @Konto na Twitterze VGnewsinsiderktóry powiedział, że ogromna seria PlayStation powróci wkrótce, gdy prace nad grą dobiegną końca.

„Plotki głoszą, że Playstation ogłosi powrót „najlepiej sprzedającej się” serii w czwartym kwartale 2022 r., a tworzenie gier jest ukończone w prawie 70%” – powiedział informator, który niedawno ujawnił Pokemon Scarlett i Violet, zanim to zostało ogłoszone.

READ  Baldur's Gate 3 zdobywa najwyższe nominacje na Gayming Awards

Nie jest jasne, o jakiej franczyzie mówi przeciek, a wiele szeptów krąży o tym, czym może być ta tajemnicza gra.

Nie przegap: GAME Data uzupełnienia PS5 Ujawniono: oto, kiedy PS5 będzie dostępne do zakupu Dalej

Wielu fanów PlayStation będzie mieć nadzieję, że niezapowiedzianym tytułem będzie Metal Gear Solid Remake, rzekomo na czele z Bluepoint Games.

Podobno Bluepoint pracuje również nad nowymi grami Castlevania i Siphon Filter.

Alternatywnie, inną serią, która może powrócić, zgodnie z plotką, jest Sly Cooper i inFamous.

Fani Nintendo mogą wreszcie dowiedzieć się więcej o następcy niezwykle popularnej konsoli Switch.

Twierdzi się, że Nintendo Switch 2 może zostać uruchomiony za kilka lat, a data premiery zbliża się do 2024 roku.

Ta wiadomość przyszła za zgodą ViewerAnoni został ujawniony jako Przełącznik Nintendo Świętuje swoje piąte urodziny.

„Jestem pewien, że nie możemy się doczekać najwcześniej 2024”, powiedział przeciek, „ale następca Switcha na Ampere z obsługą DLSS jest dość ekscytujący”.

Te komentarze pojawiają się po tym, jak użytkownik Twittera @NWPlayer123 zwrócił uwagę na niektóre przecieki Nvidii.

Na początku miesiąca użytkownik Twittera napisał: „Wycieki NVIDIA zawierają „nvn2”, który wydaje się być graficznym interfejsem użytkownika dla Switch Pro, opartym na Ampere z obsługą Ray Tracing i DLSS 2.2”.