Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aktualizacja Google May Pixel naprawia słabe wibracje powiadomień na telefonach Pixel 6

Aktualizacja Google May Pixel naprawia słabe wibracje powiadomień na telefonach Pixel 6

W przypadku wielu linii telefonów z systemem Android, Przejście na Androida 12 było trudne, w tym aktualizacje ściągnięte i sporadyczne błędy. Jednak liczba problemów, które widzieliśmy w przypadku flagowych urządzeń Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro, była tylko zaskakująca. dzisiaj google Ogłoszono rozpoczęcie wdrażania aktualizacji z maja 2022 r. dla urządzeń Pixel. Rozwiązuje problem, który ludzie zauważyli na telefonach Pixel 6 po marcowej aktualizacji, gdzie Wibracja powiadomień nagle osłabła.

Do wszystkich urządzeń Pixel od Pixel 3a do 6 stosowane są dwie poprawki, które mogą powodować aktywację ekranu bez interakcji i problem, który może spowodować awarię programu uruchamiającego, ale jedna linia dotyczy tylko Pixel 6 i Pixel 6 Pro:

Ulepszenia dotykowego sprzężenia zwrotnego w określonych warunkach i przypadkach użycia

Kiedy pisaliśmy o zmianie, kilka osób stwierdziło, że faktycznie wolą słabsze powiadomienia, ale brak potwierdzenia ze strony Google w odpowiedzi na wątki na reddicie I forum wsparcia, nie byliśmy pewni, czy to celowa zmiana, czy błąd. Mogę potwierdzić, że na moim Pixelu 6, po zainstalowaniu aktualizacji, wibracje przy ustawieniu na maksimum są znacznie silniejsze niż wcześniej.

Teraz powinieneś być w stanie dostosować siłę do swoich upodobań w menu ustawień w oparciu o własne preferencje. Według Google aktualizacja Pixela z maja 2022 r. będzie nadal wprowadzana etapami w ciągu następnego tygodnia; Możesz jednak przesłać go na swoje urządzenie ręcznie za pomocą plików Narzędzie Flash Android jak w opisie tutaj lub z wiersza polecenia. Oczywiście te kroki należy wykonać tylko wtedy, gdy chcesz zaakceptować pewne ryzyko dla swojego urządzenia, a jeśli nie spieszysz się, możesz poczekać i sprawdzić, czy ktoś znajdzie jakiś problem z tą najnowszą aktualizacją .

READ  Zamknij program uruchamiający Bethesda na PC • Eurogamer.net