Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Akcje Xbox serii X w Wielkiej Brytanii — NA ŻYWO: Dzisiejsze wiadomości z Argos, Game, Smyths i nie tylko

Sojusz gier w chmurze Microsoft i Sega

Aktualizacja: Xbox seria X wyprzedana za cenę Gra. Przeczytaj więcej szczegółów.

Pomimo premiery rok temu, Xbox Series X jest nadal prawie niemożliwy do znalezienia w dowolnym miejscu w Wielkiej Brytanii. Trwający kryzys w łańcuchu dostaw spowolnił produkcję konsoli nowej generacji Microsoftu niemal do zatrzymania, pozostawiając kupujących w Wielkiej Brytanii zastanawianie się, gdzie kupić konsolę Xbox.

Łatwo jest znaleźć tańszą, mniej wydajną konsolę Xbox Series X w magazynie, ale bardziej zaawansowana seria Xbox wyprzeda się w kilka chwil po trafieniu na półki. Wiedza o tym, kiedy i gdzie Xbox zostanie uzupełniony w następnej kolejności, jest kluczem do zdobycia jednego, zanim ktokolwiek inny będzie mógł.

Dlatego uruchomiliśmy blog Xbox Stock Alert Live. Jeśli zastanawiasz się, gdzie dziś kupić konsolę Xbox z serii X w Wielkiej Brytanii, chętnie Ci pomożemy. Poniżej poinformujemy Cię o najnowszych aktualizacjach zapasów na żywo, jak również o oczekiwanych datach uzupełnień, nowych grach, akcesoriach i ważnych wydarzeniach.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej wykaz sprzedawców detalicznych z serii Xbox X w Wielkiej Brytanii:

1636014365

Mówi się, że Argos ma trochę zapasów w sklepie

Obecnie Xbox seria X jest sprzedawana na całym świecie.

Wczoraj po południu i wieczorem, Argos Miał kilka konsol dostępnych do kliknięcia i odebrania w sklepach w całym kraju. Możesz wpisać swój kod pocztowy na stronie produktu, aby sprawdzić najbliższy oddział, chociaż słyszymy tylko raporty o bardzo niewielu sklepach z jakimkolwiek magazynem, o którym można mówić.

Od kilku dni sprzedawca rzuca konsole Xbox jak chleb na wodę dla nas, chciwych gęsi, ale minęły miesiące, odkąd Argos udostępnił Xbox Series X do kupienia online w celu dostawy.

Steve Hogarty4 listopada 2021 08:26

1636013400

Bądź na bieżąco z alertami giełdowymi Xbox na żywo

Dzień dobry, łowcy Xbox!

Witamy w czwartek na blogu śledzącym akcje Xbox Series X na żywo, gdzie będziemy obserwować Internet, aby rzucić okiem na konsolę sprzedawaną przez Microsoft. Od czasu jej premiery w zeszłym roku uzyskanie nieobecnego Xboxa było prawie niemożliwe. Kiedy pojawia się nowy towar, zwykle odbywa się to bez ostrzeżenia i wyprzedaje się w ciągu kilku sekund.

Steve Hogarty4 listopada 2021 08:10

1635958453

Śledzenie akcji Xbox, wyloguj się

I to nas wszystkich na kolejny dzień. Dziękujemy za przeczytanie bloga na żywo, aby śledzić akcje Xbox serii X.

widziałem dzisiaj Gra Uzupełnij garść ich niezliczonych formacji na nieskończona aura Pakiety w przedsprzedaży. Co ciekawe, ten spadek był dostępny tylko dla detalistów komórka Lokalizacja, która jest bardziej atrakcyjna dla fabryki ze względu na nasze ciągłe działania na rzecz śledzenia zapasów.

Uzupełnianie zapasów było również dość niestabilne, pojawiało się i brakowało za każdym razem, gdy strona produktu była odświeżana. To sprawiło, że dzisiejszy Xbox Series X jest szczególnie trudny do zidentyfikowania.

Nasza rada? udać się do Ta lista wyników wyszukiwania w witrynie mobilnej Game (Nadal możesz wyświetlać witrynę mobilną w przeglądarce na komputerze) i odświeżaj stronę, aż pakiet pojawi się w repozytorium. Nie jest to fajny sposób na kupowanie konsoli do gier, ale możesz posłuchać świetnej muzyki i otworzyć butelkę wina, jeśli chcesz.

Jeśli to się nie uda, dołącz do nas ponownie jutro, kiedy znów zaczniemy szukać Xboxa.

Steve Hogarty3 listopada 2021 16:54

1635956482

Najlepsze telewizory do gier na Xbox z serii X

Aby w pełni wykorzystać Xbox Series X, potrzebujesz telewizora 4K.

Wiele gier nowej generacji pozwala wybierać między trybem wydajności a trybem graficznym. Tryb wydajności obniża ustawienia grafiki na rzecz płynniejszych klatek 60 klatek na sekundę lub więcej, podczas gdy tryb graficzny pozwala na uzyskanie wyższych rozdzielczości i bardziej imponujących efektów wizualnych kosztem liczby klatek na sekundę.

Jeśli Twój telewizor obsługuje tylko rozdzielczość 1080p, nie będziesz w stanie w pełni wykorzystać możliwości nowej konsoli Xbox Series X. Aby pomóc Ci ulepszyć swoją kolekcję bez naruszania budżetu, przygotowaliśmy listę Najlepsze oferty na telewizory 4K Do rozrywki, filmów i gier.

Steve Hogarty3 listopada 2021 16:21

1635954219

Xbox Series X dostępny w grze

Gra obecnie sprzedaje zamówienia w przedsprzedaży za nieskończona aura Limitowana edycja Xbox z serii X, w zestawie z kołdrą i T-shirtem oraz trzymiesięczną subskrypcją Game Pass Ultimate.

Pakiet kosztuje 542,96 £.

1635953062

Możesz grać w gry Xbox na swoim laptopie

Dobra wiadomość dla każdego, kto ma dziurę w kształcie Xbox Series w sercu. W rzeczywistości nie potrzebujesz konsoli Xbox z serii X, aby grać w gry z serii X, wystarczy wystarczająco szybkie połączenie internetowe i kompatybilne urządzenie do przesyłania strumieniowego.

Xbox Cloud Gaming przesyła strumieniowo gry z serwerów Microsoft do konsoli, laptopa lub telefonu za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub aplikacji Xbox. Jak działają gry w chmurze? Cóż, to w zasadzie jak wykonanie połączenia Zoom z grą, którą kontrolujesz, co oznacza, że ​​możesz wskoczyć do nowych gier za naciśnięciem jednego przycisku, zamiast czekać na zakończenie pobierania.

Gry w chmurze wymagają członkostwa w Xbox Game Pass Ultimate (32,99 GBP, Argos.pl), która odblokowuje dostęp na żądanie do ponad 100 gier. Na szczęście przyzwoite laptopy łatwiej znaleźć niż Xbox Series X. Jeśli zastanawiasz się nad aktualizacją, sprawdź listę Najlepsze laptopy w 2021 roku.

Steve Hogarty3 listopada 2021 15:24

1635949522

Istnieją dwie konsole Xbox „Halo Infinite”.

(Microsoft)

Jest czarny standard nieskończona aura Konsola tematyczna, która jest dostarczana z nową wersją nieskończona aura Motyw z serii X na Xbox i nie można go kupić osobno.

Ale jest też plik elita Konsola (na zdjęciu powyżej) skupiona wokół słynnej zielonej tarczy Master Chiefa. Premiera elitarnej konsoli 15 listopada – nieskończona auraData premiery zaplanowana przed opóźnieniem do 8 grudnia – zamówienie w przedsprzedaży od Sklep Microsoft Gdy zapas jest dostępny.

Oto podstawowe opcje konsoli Xbox serii X, z wyłączeniem ogromnej liczby innych platform z limitowaną edycją.

  • Kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox: od 54,99 GBP, Game.co.uk
  • Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite z serii 2: 159,99 GBP, Argos.pl
  • Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite Series 2 — nieskończona aura edycja limitowana: 179,99 GBP, Xbox.com

Steve Hogarty3 listopada 2021 14:25

1635946102

Sprawdź kilka ofert technicznych na Czarny piątek 2021

Chociaż prawdopodobnie nie znajdziesz Xbox Series X w tegorocznych wyprzedażach w Czarny piątek, nadal możemy spodziewać się świetnych ofert na najlepsze technologie. Aby dać Ci jak największą szansę na znalezienie gadżetów i upominków, których szukasz, uruchomiliśmy program Przewodnik po technologiach Black Friday.

Steve Hogarty3 listopada 2021 13:28

1635942682

Zapisz się do newslettera IndyBest, aby uzyskać więcej ofert

Chcesz więcej informacji o zakupach? Dlaczego się nie zarejestrujesz Biuletyn IndyBest Teraz masz dostęp do najlepszych ofert i raportów na temat niezbędnych produktów tygodnia, wybranych przez nasz zespół ekspertów ds. cracku IndyBest.

Przydatne podsumowanie, które pojawia się w Twojej skrzynce odbiorczej w każdy piątek rano, zawiera pozycje z naszych wypróbowanych i przetestowanych recenzji ekspertów branżowych — pomagając Ci podjąć najbardziej świadomą decyzję za ciężko zarobione pieniądze.

Steve Hogarty3 listopada 2021 12:31

1635939502

Jak kupić serię Xbox X w sklepie?

Ostatnio coraz więcej sprzedawców decyduje się na uzupełnianie zapasów konsoli Xbox w sklepach stacjonarnych, a nie online. Pomaga to uniknąć spekulacji i oddaje konsolę w ręce legalnych klientów.

Śledzenie stanu zapasów w sklepach fizycznych jest trudne, ale nie niemożliwe. Opieramy się na wskazówkach kupujących, raportach z Twittera i danych wywiadowczych z naszej ściśle tajnej sieci szpiegów detalicznych wbudowanych w każdy sklep w kraju.

Oto kilka wskazówek, jak znaleźć konsolę Xbox z serii X w magazynie:

  • Mówi się, że detaliści mają zapasy w sklepie GraI Argos I Zabawki Smitha. W mniejszym stopniu o nim słyszeliśmy John Lewis i spółka I curry Posiadanie akcji.
  • Wprowadź swój kod pocztowy na stronie internetowej sprzedawcy detalicznego, aby sprawdzić lokalny asortyment. Jeśli możesz, przewiń, aby zajrzeć do innych sklepów dalej.
  • Xbox nie jest w magazynie? nie trać nadziei. Wiele sklepów nie rejestruje zwrotów ani nieodebranych zamówień w przedsprzedaży z konsoli Xbox w swoich systemach magazynowych. Wejdź osobiście do lokalnego sklepu i zapytaj pracownika. Możesz również poprosić o umieszczenie na liście przedsprzedaży, jeśli sklep ją prowadzi.

Steve Hogarty3 listopada 2021 11:38

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby to wpływało na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów w warunkach rzeczywistych.